Bohemians 1905 – Jablonec 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 2:1 (kon.)
Jablonec – Mladá Boleslav 3:2 (11:10 po pen.)
Bohemians Praha 1905
0:2 (0:1)
FK Jablonec
Sobota 28.06.2014, 10:00 • Benátky nad Jizerou • Turnaj o pohár města Benátky nad Jizerou

A je dobojováno! První semifinálové utkání Benáteckého utkání je za námi. Zvítězil v něm Jablonec 2:0 díky brankám Mišuna a Kopice. Do finále, které se bude hrát od 17:30 tak postupuje Jablonec, naopak Bohemians si zahrají od 15:30 utkání o třetí místo. (11:30:21)

80
    Už běží poslední minuta utkání.

77
    Moravec hezky centroval z pravé strany, Mosquera si ve vápně zpracoval míč, dlouho ale váhal se zakončením a stihli se k němu stáhnout obránci, kteří jeho střelu zblokovali jen do rukavic Hrubého.

75
    Bratanovič dostal pěkný míč do běhu, místo nahrávky před branku na úplně volného Janga volil střelu, kterou mu ale brankář Hrubý vytesnil na roh!

73
    U postranní lajny byl faulován Cseh. Bohemka se ještě v závěrečných minutách bude snažit alespoň zkorigovat skóre.

71
    Další centr směřoval do pokutového území Bohemky, tentokrát Gabriš jistě míč vyboxoval do bezpečí.

69
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Jabloec jde do dvoubrankového vedení! JAN KOPIC dostal pěknou přihrávku, kterou umístil za záda brankáře! Gabriš nemá u tohoto gólu úplně čisté svědomí, jeho vyběhnutí mělo být rychlejší!

69
    O několik okamžíků později nastala ta samá situace na druhé straně, v ofsajdu tentokrát Mosquera.

68
    Pěkná narážečka Jabloneckých nakonec ale končí ofsajdem Kopice.

66
    Krásný míč dostal do pravé lajny Ieremenko, při zpracování si ale pomohl rukou, což neuniklo pozornosti pomezního sudího.

65
    Bratanovič byl po svém útoku obrán o míč, když postupoval sám. Tato situace vznikla, protože nebyl nikým ze svých spoluhráčů doplněn.

64
    Ve svém pokutovém území byl faulován Cseh.

63
    Čížek po levé straně přes pozornou obranu Bohemians neprošel.

60
    Dlouhý pas zachytil bez potíží Gabriš. Druhý poločas již nepřináší tak kvalitní fotbal.

58
    K pěknému centru z pravé strany se nedostal Moulis.

55
    Pas Moulise na Lička nebyl úspěšný.

52
    Do druhého poločasu vstoupili lépe hráči Bohemians, Jablonec ale zatím dobře brání.