Michalovce – Lok. Košice 2:1 (kon.) | Ostrava – Třinec 3:0 (kon.) | Znojmo – Zlín 2:3 (kon.)
Dolný Kubín – Karviná 0:1 (kon.) | Teplice – Žižkov 4:4 (kon.) | Dukla Praha – Varnsdorf 4:0 (kon.)
Liberec – Bohemians 1905 3:3 (kon.) | Jablonec – Pardubice 5:3 (kon.) | Jihlava – Vlašim 3:2 (kon.)
Opava – Žilina 3:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Lombard Pápa 1:1 (kon.) | Trenčín – Slovácko 3:0 (kon.)
Galaţi – Frýdek-Místek 2:3 (kon.) | Met. Doněck – Olomouc 0:2 (kon.) | Liberec – Brøndby 0:2 (kon.)
Senica – Slavia Prah 1:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
3:0 (1:0)
FK Třinec
Sobota 05.07.2014, 10:15 • Stadion Bazaly (hř. č.2) • Přípravný zápas

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou. (11:57:52)

Utkání je u konce a Baník se raduje z výhry 3:0. I ve druhé půli, byl ostravský tým aktivnější a svou převahu potvrdil dalšími dvěma góly. Na 2:0 zvýšil hned po návratu z kabin Baránek a skóre uzavřel v 77. minutě Petrus. Baník Ostrava tak pokračuje ve výsledkově povedené přípravě na novou ligovou sezónu.

90
    Ne, ani z tohoto pokusu nic nebylo.

90
    Ještě jeden rohový kop pro Třinec.

89
    K vidění bylo několik nepřesných přihrávek domácích fotbalistů, k míči a střele se tak dostal Málek, branku Baníku ale netrefil.

88
    Ofsajd Třince, v něm byl Trajkovski.

87
    Rána Kundrátka trefila pouze před ním stojícího obránce.

86
    Petrus byl faulován, uvidíme ještě jeden přímý kop Baníku.

85
    Baník nikam nespěchá a kombinuje na vlastní polovině.

83
    Akce Baníku je zastavena, v ofsajdu se ocitl Petrus.

82
    Kundrátek opět v akci, nyní vybojoval autové vhazování.

80
    Kundrátek na pravé straně ukazuje, že patří k dalším velkým talentům Ostravy. Obešel obránce a přihrávkou našel Šichora, který ale přestřelil.

80
    Z rohu sice nic nebylo, ale Frydrych špatně přenesl hru a vrátil tak míč hostujícímu týmu.

79
    Roh pro hosty.

78
    Třinec bude rozehrávat u půlící čáry.

77
    Baník právě vstřelil branku!
    Rychlá akce po levé straně, Celba svým centrem našel DAVIDA PETRUSE a ten střelou z první potřetí rozvlnil třineckou síť.

75
    Další roh pro Třinec, hlavou odvracel za brankovou čáru Kaša.

74
    Kašovi nesedl ideálně míč a díky tomu budou hosté rozehrávat rohový kop.

73
    Po Matějově faulu bude rozehrávat Třinec.

72
    Rychlá akce Třince, do šestnáctky posílal centr Málek a na poslední chvíli odvracel pozorný Frydrych.

71
    Vhazování u půlící čáry, u míče jsou hostující fotbalisté.

70
    Ze standardky nic zvláštního nevzniklo, dopředu může jít Třinec.

69
    Rohový kop pro domácí tým.

68
    Třinec je v ofsajdu, jmenovitě Lukáš.

65
    Baník pokračuje ve střídání, Vojtěcha Štěpána nahradil Patrik Kundrátek.

62
    Pavlenka však s jistotou chytá a okamžitě zakládá protiútok.

62
    Třinec má velice zajímavý přímý kop.

60
    Hned trojnásobné střídání Baníku. Dolů jdou Jan Baránek, Francis Narh a Ján Greguš, místo nich nastupují Filip Kaša, David Petrus a Jan Matěj.

59
    Frydrych sice dokázal pěkně vybojovat míč, vzápětí ale o něj znovu přišel.

57
    Baník rozehrával dva rohové kopy v řadě, po tom druhém fauloval Byrtus gólmana hostů a Třinec tak může uklidnit hru.

56
    Baník střídá, Davora Kukece nahrazuje Derrick Mensah.

56
    Faulovaný byl Celba, rozehrávat bude Baník Ostrava.

55
    Ofsajd Baníku a v něm chycený Narh.

54
    Kolmici Kukece na Celbu zastavil gólman Rohel.

53
    Faul uprostřed hřiště na Marka Šichora.

51
    Menší nedorozumění mezi Baránkem a Gregušem, Trine toho ale nedokázal využít.

50
    Baník opět drží míč na kopačkách, v dnešním utkání je jasně aktivnějším týmem.

48
    A je to 2:0! Výborný centr Holzera našel hlavu JANA BARÁNKA a ten se nemýlil!

47
    U rohového praporku byl faulován Štěpán, je tu přímý kop pro Baník.

46

Máme za sebou první poločas a do kabin jdou oba týmy za stavu 1:0. O jedinou branku se v 38. minutě postaral Kukec, když hlavou zužitkoval centr z pravé strany a poslal tak Baník do těsného vedení.

45

45
    Ve vzduchu si našel míč Dedič, ale jeho hlavička postrádala přesnost.

44
    Roh, tentokrát na druhé straně.

43
    Francis Narh fauloval ve vzdušném souboji Sporysze.

41
    Sukup si neporozuměl se Štěpánem a Třinec bude rozehrávat od branky.

40
    Rohový kop pro Baník, vybojoval jej Narh.

39
    Na druhé straně mohl po rohovém kopu srovnat Laura, ale branku Šroma netrefil.

38
    Baník jde do vedení! Akci začala útočná dvojice Narh – Zapata, poté přišel centr z pravé strany, na který si naběhl DAVOR KUKEC a z bezprostřední blízkosti poslal svůj tým hlavou do vedení!

34
    Ofsajd Zapaty, rozehraje Třinec.

33
    Stronati výborně přenesl hru, ale Sukup nevěděl co s míčem a brzy o něj přišel.

31
    Na Štěpánův centr si naběhl aktivní Davor Kukec, jeho hlavička šla ale nad branku.

30
    Mensah opět v akci, tentokrát střílel, jenže jeho pokus nebyl ani přesný, ani dostatečně tvrdý.

30
    Mensah to přehnal s agresivitou a tvrdým skluzem dojel soupeře. Obešlo se to bez karty.

29
    Třinci se nepodařila rozehrávka a opět tak hraje Baník.

28
    Nakonec se to obešlo bez ošetření a hraje se dál.

27
    Hra je přerušena, na zemi zůstal ležet obránce Baníku Ondřej Sukup.

26
    Zajímavou střelu vypustil Kukec, ale gólman Paleček chytá.

25
    Baník svírá svého soupeře u jeho šestnáctky.

24
    Holzer si neporozuměl s Kukecem a Baník tak přišel o míč.

23
    Faul Třince na levé straně, rozehrávat bude Štěpán.

22
    Gólman Třince opět v akci, tentokrát vzal míč přímo z Baránkovy hlavy.

21
    Kouzelník Davor Kukec obešel na pravé straně dva obránce a jeho střelu levačkou vyrazil brankář na roh.

19
    Na pravé straně se uvolnil Sukup a jeho přízemní centr odvrátila obrana Třince na rohový kop.

19
    Uprostřed hřiště byl faulován Mensah, Baník bude rozehrávat.

18
    Ofsajd Třince, v něm byl Pavel Malíř.

16
    První velká možnost Třince. Na levé straně utekl Laura a přesnou přihrávkou našel Dediče, s jehož střelou měl Šrom docela problémy!

15
    Centr výborně zastavil Baránek a Baník opět drží míč.

14
    Je tu přímý kop pro Třinec. Rozehrávat se bude z levé strany.

13
    Sukup hledal Zapatu, přihrávka ale byla špatně načasovaná. Útočí hosté.

12
    Zajímavá spolupráce Holzer – Štěpán na levé straně nese ovoce, centr Holzera ale zastavil gólman Třince.

10
    Žádné velké ohrožení se nekoná, brankář bez problémů míč vyboxoval.

9
    Zapata svým pohybem vybojoval rohový kop pro Ostravu.

9
    Zpoza šestnáctky se po Kukecově přihrávce pokusil Greguš, nemířil však přesně.

7
    Další akce Baníku také skončila neúspěchem, Sukup se sice dokázal uvolnit, vzápětí však přišel o míč.

6
    Baránek opět poslal nepřesnou přihrávku na levou stranu, nabíhal si Štěpán. Míč mají hosté.

5
    Ofsajd, v něm se nechal nachytat třinecký Voves.

4
    Třinec poprvé v útoku, ale končí to nepřesným centrem, který zastavil Greguš.

4
    Faul uprostřed hřiště, rozehrává Třinec.

3
    Francis Narh unikal obráncům, ale utekl mu míč od kopaček a skončil tak v zámezí.

2
    Na levé straně si nabíhal Holzer, jenže Baránek mu nedokázal přesně přihrát.

2
    Banik drží míč a kombinuje po celém hřišti.

1

FC Baník Ostrava: Šrom – Sukup, Baránek, Stronati, Holzer – Štěpán, Mensah, Greguš (C), Kukec – Narh, Zapata.
    Náhradníci: Pavlenka – Kaša, Šichor, Matěj, Zawada, Petrus, Kundrátek, Frydrych, Byrtus, Ceiba.

FK Fotbal Třinec: Paleček – Sporysz, Molnár, Malíř, Laura, Čelůstka, Ceplák, Motyčka, Voves, Vomáčka (C), Dedič.
    Náhradníci: Rohel – Joukl, Gulajev, Matoušek, Lukáš, Trajkovski, Lisický, Hupka, Janec, Málek, Kubáň.

Rozhodčí: Pavel Peřina – Jan Machálek, David Kopecký.

Hráči obou týmů jsou již na hrací ploše, utkání za pár okamžiků začne.

Třinec v pátek zveřejnil jméno hlavního trenéra, kterým je Marek Kalivoda, asistenti v podobě Martin Zbončák a Jakub Kafka zůstávají beze změn.

Třinec má odehrané pouze jedno přátelské utkání, ve kterém remizovali s Liptovským Mikulášem 1:1.

Ostrava hraje v přípravě solidní fotbal, plný atraktivních příležitostí a to nese ovoce. Dokázali porazit Ružomberok, Trenčín i polský tým Podbeskidzie Bielsko Biala.

V utkání s Bielskem se zranil Dyjan Carlos De Azevedo, který do přátelského utkání s Třincem nezasáhne, stejně jako dvojice Václav Svěrkoš a Joel Lindepere, ti dostali od trenéra volno. Naopak v sestavě Baníku by se měl objevit Francis Narh, který se už zapojil do přípravy.

Dobrý den, z Ostravy přeje Martin Tresa (onlajny.com), který pro Vás bude dnešní online – přenos připravovat. FC Baník Ostrava má na programu další přátelský zápas a soupeřem bude FK Fotbal Třinec.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Martin Tresa

Branky: 38. Kukec, 48. Baránek, 77. Petrus

FC Baník Ostrava: 1. poločas: Šrom – Sukup, Baránek, Stronati, Holzer – Štěpán, Mensah, Greguš (C), Kukec – Narh, Zapata.
    2. poločas: Pavlenka – Celba, Frydrych, Baránek (60. Kaša), Holzer, Štěpán (65. Kundrátek), Kukec (56. Mensah), Greguš (60. Matěj), Šichor, Byrtus, Narh (60. Petrus).

FK Třinec: 1. poločas: Paleček – Sporysz, Molnár, Malíř, Laura, Čelůstka, Ceplák, Motyčka, Voves, Vomáčka (C), Dedič.
    2. poločas: Rohel – Janec, Voves, Kubáň, Lisický, Hupka, Lukáš, Matoušek, Joukl, Málek, Trajkovski.

Rozhodčí: Pavel Peřina – Jan Machálek, David Kopecký