Táborsko – Most 1:0 (kon.) | Č. Budějovice – Kolín 2:1 (kon.) | Most – Kolín 2:3 (kon.)
Č. Budějovice – Táborsko 0:0 (3:4 po pen.)
FC SILON Táborsko
1:0 (1:0)
FK Baník Most 1909
Sobota 05.07.2014, 13:00 • Nová Včelnice • O pohár města Nová Včelnice

57
    Znovu mohlo platit otřepané "nedáš – dostaneš," ale Jakavlevič sám na malém vápně nechal vyniknout brankáře Kudrnu!

55
    Táborsko mohlo rozhodnout o svém postupu do finále! Strnad chytře vyslal do úniku Peterku, který však nepřekonal Kudrnu.

45
    Ojimi nahradil na hřišti Mandulu.

31
    Oba celky o poločase dvakrát vystřídaly. V dresu Táborska se po změně stran neobjevili Traoré a Nešický, jejich místa zaujali Krameš a Peterka. V zelených dresech vystřídal Jakvlevič Veselinoviče a Hoffman nahradil Lukeše.

26
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Jihočeši v posledních minutách trošku zvýšili aktivitu a hned se radují z vedení po první vážnější šanci. Na pravé straně se uvolnil hbitý Ciku, předložil míč Strnadovi, jenž v těžké pozici dokázal poslat míč do sítě.

17
    Teď chyboval v rozehrávce Ciferský, Lukeš posílal z pravé strany míč do šestnáctky, kde mohl otevřít skóre utkání Mandula, ale Kudrnu zblízka nepřekonal.

11
    Most kopal druhý roh a vytvořil si velkou šanci. Na míč si naskočil nehlídaný Djiby Ba, ale hlavou poslal míč mimo tři tyče.

Táborsko mělo cestou do Nové Včelnice dopravní komplikace, tudíž se začátek utkání posouvá na 13:00!