Táborsko – Most 1:0 (kon.) | Č. Budějovice – Kolín 2:1 (kon.) | Most – Kolín 2:3 (kon.)
Č. Budějovice – Táborsko 0:0 (3:4 po pen.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (0:0)
SK Sparta Kolín
Sobota 05.07.2014, 14:20 • Nová Včelnice • O pohár města Nová Včelnice

59
    Kolín právě vstřelil branku!
    ABID MUJAGIČ se z penalty nemýlí a dává svému týmu ještě naději.

59
    Tomášek fauloval ve vápně a Kolín bude kopat penaltu.

51
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jihočeši stvrzují svůj postup do finále turnaje. Z levé strany nacentroval do vápna Chmelo a ZDENĚK LINHART hlavou zvyšuje vedení Dynama.

48
    Řezáč musel ze hry odstoupit, na jeho místě už působí Tomášek.

44
    Další změna v černobílém dresu, Škodu nahradil Martin Held.

40
    Střídání v českobudějovickém dresu, Wermkeho nahradil Horák.

37
    O poločase střídal i Kolín, hřiště opustili Čižinský, Šimkovský, Jelínek, Stejskal, Kabele, Horák a Jurečka, jejich místa obsadili Pechatý, Čížek, Hanuš, Schön, Kučera, Mujagič a Kalaš.

32
    Jihočeši jdou do vedení. Parádní střelou z přímého kopu ze třiceti metrů otevírá skóre DAVID BRUNCLÍK.

31
    Dynamo o poločase vystřídalo, Herzána nahradil Benát, Linhart je na hřišti místo Hory.

17
    Michal Škoda se dostal do úniku, zbavil se posledního obránce, stál sám ve vápně před brankářem, ale vystřelil pouze přímo do jeho náruči.

12
    Na Horův centr si naskočil Richard Kalod a trefil břevno!

Pavel Kortus ml.

Branky: 32. Brunclík, 51. Linhart – 59. Mujagič (pen.)

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Řezáč (48. Tomášek), Podstavek, Kalod, Hanzlík – Wermke (40. Horák), Hora (31. Linhart), Brunclík, Herzán (31. Benát), Chmelo – Škoda (44. M. Held).
    Náhradníci: Funda, Linhart, Novák, Benát, M. Held, Tomášek, Fryšták, Horák.

SK Sparta Kolín: 1. poločas: Čižinský – Šimkovský, Petrášek, Biško, Nešpor – Kabele, Klapka, Stejskal, Jelínek, Jurečka – Horák. 2. poločas: Pechatý – Čížek, Petrášek, Biško, Nešpor – Mujagič, Kučera, Klapka, Schön, Hanuš – Kalaš.
    Náhradníci: Pechatý, Čížek, Kučera, Mujagič, Kalaš, Schön, Hanuš, Veselý, Holeček.

Rozhodčí: Jech – Novotný, Tesař.