Hamburg – Mönchengladbach 3:1 (kon.) | Wolfsburg – Bayern 0:3 (kon.)
Hamburger SV
3:1 (2:1)
Borussia Mönchengladbach
Neděle 27.07.2014, 16:30 • Imtech Arena, Hamburg • Telekom Cup

To už je z tohoto utkání vše. V Imtech Areně však ještě zůstaneme. V 18:15 bude rozehráno finále Telekom Cupu mezi Wolfsburgem a Bayernem a server onlajny.com u toho nebude chybět. (17:50:38)

Je konec. Pořádající celek Hamburger SV poráží Borussii Mönchengladbach zaslouženě 3:1 a na turnaji Telekom Cup tak obsazuje konečné třetí místo. Borussia končí čtvrtá. Domácí ve druhé půli zápas kontrolovali, soupeře k ničemu nepustili a v 53. minutě naopak přidal razítko na vítězství HSV Demirbay.

60

59
    Další dobrá možnost pro domácí. Demirbay vysunul Iličeviće, který vystřelil pouze do boční sítě.

58
    Kamerunský útočník Jacques Zoua se uvolnil do středu hřiště a z 20 metrů nebezpečně vypálil. Moc nechybělo, aby míč zapadl k tyči brány Gladbachu.

55
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Diekmeier, přichází Jonathan Tah.

55
    Fotbalisté Hamburgu si vychutnávají potlesk svých diváků, svěřenci Luciena Favreho už nekladou velký odpor.

53
    Hamburg právě vstřelil branku!
    Myslím, že je hotovo. Stoper Brouwers si tak dlouho hrál s míčem, až o něj přišel a následný protiútok zakončil zblízka do prázdné brány KEREM DEMIRBAY – 3:1. Hodně zbytečný gól pro hosty.

51
    Běží posledních deset minut zápasu, Mönchengladbachu se čas na vyrovnání krátí.

50
    Petr Jiráček je od svého příchodu na hřiště velmi aktivní. Český reprezentant pronikl po levé straně a připravil tutovku pro Iva Iličeviće, který trefuje tyč!

50
    V hledišti se objevil také Pep Guardiola. Jeho Bayern od 18:15 čeká finálový zápas.

49
    Borussia se konečně dostala k balónu, uvidíme, zda hráči v bílém něco vymyslí.

47
    Se střelou Demirbaye si v pohodě poradil Heimeroth.

47
    Fotbalisté Hamburgu soupeři příliš často nepůjčují míč. Bez něho mohou hosté skórovat jen těžko.

46
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Artjoms Rudněvs, přichází Matti Steinmann.

45
    Napadající Hazard fauloval Westermanna. Domácí obrana tak může zůstat v klidu.

44
    Za obranou Gladbachu zůstal zapomenutý Rudněvs. Pomezní sudí, po chvilce váhání, zvedl praporek – ofsajd.

43
    Jiráček předal míč Demirbayovi, jenž prováhal ideální pozici na střelu, kterou tak hostující obrana zblokovala.

42
    Fotbalisté HSV se s jednogólovým náskokem v kapse nikam bezhlavě neženou. Do konce zbývá necelých dvacet minut.

Martin Augustin

Branky: 3. Zoua, 21. van der Vaart, 53. Demirbay (Badelj) – 4. Raffael (Herrmann)

Hamburger SV: Adler – Diekmeier, Westermann, Kacar, Jansen – Skjelbred, Badelj – Stieber, van der Vaart (C), Zoua – Rudněvs
    Náhradníci: Brunst – Arslan, Iličević, Demirbay, Jiráček, Steinmann, Tah

Borussia Mönchengladbach: Heimeroth – Korb, Jantschke, Brouwers, Daems (C) – Brandenburger, Sezer – Herrmann, Raffael, Hazard – Ritter
    Náhradníci: Blaswich – Dahoud, Traoré, Kruse, Domínguez, Nordtveit, Wendt, Younes, Hahn, Schulz