Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Nové Zámky – Senica 1:5 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 3:1 (kon.)
Poprad – Bardejov 1:3 (kon.) | Znojmo – Kladno 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 3:4 (0:1 po s.n.)
Sokolov – High1 7:4 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | Fribourg – Slavia 3:4 (kon.)

57:15
    Matej Cutt vystrelil po odpískaní hlavného rozhodcu na bránu, za čo dostáva 10 minút za nešportové správanie.

50:44
    Poprad si zahrá v početnej výhode. Ondrej Gmitter dostáva dve minúty za podrazenie.

46:44
    Tomáš Sýkora sa pekne od mantinelu odtiahol až medzi kruhy odkiaľ vypálil, no jeho delovka skončila napokon na pravej žrdke!

46:37
    Vladimir Polaček sa previnil nedovoleným bránením, a tak budú mať domáci presilovú hru.

40:51
    Poprad dal gól!
    Popradčania využívajú presilovú hru. Sýkora od mantinelu na ľavom kruhu posunul puk na modrú čiaru JÁNOVI ŠELIGOVI, ktorý švihom prekvapil brankára Andreanina, ktorý mal zakrytý výhľad, a tak s prehľadom rozvlnil sieť!
    Asistenciu si pripísali Tomáš Sýkora a Lukáš Paukovček.

39:52
    Malina teraz poslal zlú prihrávku v útočnom pásme, Gmitter sa tak dokázal uvoľniť až do útočného pásma, prešiel cez Malinu, ktorý sa len prizeral ako jeho protihráč zakončuje. Obrovská chyba popradského obrancu, ktorý dokonca odchádza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie a aj Ondrej Gmitter sa previnil hrubosťou.

39:23
    A domáci hokejisti budú hrať v závere tretiny v početnej prevahe o dvoch hráčov. Dušan Devečka dostáva dve minúty za držanie.

39:07
    Zvoník teraz prihral z pravého kruhu do gólovej šance Samuelovi Takáčovi, no ten puk smerujúci po ľade nedokázal trafiť!

37:47
    Sily na ľade sa vyrovnávajú. Ladislav Ščurko odchádza na dve minúty za podrazenie.

36:31
    Ľubomír Sabol si teraz pekne obhodil pred bránkoviskom Ľubomíra Malinu, ktorý ho však následne fauloval a odchádza na dve minúty za seknutie.

34:08
    Gajdoš z ľavej strany v útočnom pásme teraz tvrdo vypálil a svojou delovkou opečiatkoval pravú žrdku popradskej brány!

33:22
    Bardejov dal gól!
    Hostia využívajú presilovú hru. Hopkovič ostal úplne voľný medzi kruhmi, predviedol blafák, ktorý však Sedlačko ešte vyrazil ku rohu klziska, kde stál však ĽUBOMÍR SABOL, ktorý z prvej nekompromisne zakončil!
    Asistenciu si pripísali Ladislav Hopkovič a Ladislav Ščurko.

32:58
    Hostia si zahrajú presilovú hru. Ľubomír Malina sa previnil podrazením.

30:44
    Kasík ideálne nahral na modrú čiaru Kuralimu, ktorý z prvej vypálil príklepom, jeho delovku brankár Adreanin vyrazil pred seba, kde stál ešte Takáč, no ten už nedokázal doraziť puk za chrbát bardejovského gólmana!

30:24
    Popradskí hokejisti si zahrajú v početnej prevahe. Martin Gajdoš odchádza na dve minúty za nedovolené bránenie.

28:10
    Bardejovčania sa dostávajú do dvojgólového vedenia. V rohu klziska získal puk Cutt, ktorý v medzikruží našiel voľného ONDREJA GMITTERA, ktorý švihom trafil ľavý horný kút popradskej brány!
    Asistenciu si pripísal Matej Cutt.

21:32
    Popradčania budú mať možnosť na vyrovnanie aj v presilovej hre. Ladislav Hopkovič sa previnil nedovolenou hrou s vysokou hokejkou.

21:14
    Bardejovčania sa dostávajú do vedenia v tomto zápase! Na vrchole ľavého kruhu vybojoval puk Saliji, ktorý našiel v medzikruží voľného JURAJA PROKOPA, ktorý švihom pod hornú žŕdku rozvlnil sieť!
    Asistenciu si pripísali Garip Saliji a Martin Segľa.

19:11
    Takáč teraz našiel medzi kruhmi Matúša Paločka, ktorý sa prekľučkoval cez dvojicu bardejovských obrancov, podarilo sa mu aj zakončiť, no bol jasne podrazený, čo hlavný rozhodca akosi nezbadal.

18:04
    Martin Gajdoš teraz pred vlastnou bránou fauloval Ďuriša, ktorého natlačil do brány až sa posunula, a tak odchádza na trestnú lavicu za napadnutie.

12:20
    Je tu však ďalšia presilová hra pre domácich. Juraj Prokop dostáva dve minúty za podrazenie.

09:57
    Popradčania si zahrajú presilovú hru. Ľubomír Sabol dostáva dve minúty za hákovanie.

09:45
    Po chybnej rozohrávke Kasíka v strednom pásme získal puk Ladislav Ščurko, ktorý zrýchlil a namieril si to priamo nad bránu, no svojím blafákom neprekonal popradského gólmana Sedlačka!

04:03
    Možnosť zahrať si v početnej výhode budú mať ako prví Bardejovčania. Vladimír Zvoník sa previnil nedovoleným bránením.

00:57
    Paločko bol na ľavej strane a krížnou prihrávkou cez medzikružie našiel na pravej strane Samuela Takáča, ktorý tvrdo z prvej vypálil, ale brankár Andreanin predviedol krásny semafor.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 41. Šeliga (Sýkora, Paukovček) – 22. Prokop (G. Saliji, Segľa), 29. Gmitter (Cutt), 34. Sabol (Hopkovič, Ščurko)

HK Poprad: Sedlačko (Sidor) – Malina, Makovský – Kasík ("C"), Kurali – Dinda, Šeliga – D. Šterbák, Pitka – Matis, Paukovček, Sýkora – Ďuriš, Zvoník, M. Nagy – Paločko, Takáč, Gápa – Tomečko
    HK Bardejov: Andreanin (Palko) – Takač, Slimák – Devečka, Gajdoš – Polaček, Hopkovič – Gmitter ("C"), Cutt, Baláž – G. Saliji, Prokop, Segľa – Sabol, Ščurko, Vaško – Kohutiar, Šimčák, Česelka

Rozhodčí: Vladimír Snášel – Ľubomír Pavela, Roman Bednár