Č. Budějovice – Chomutov 4:0 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 3:1 (kon.) | Kölner Haie – Č. Budějovice 0:6 (kon.)
Chomutov – K. Vary 7:4 (kon.) | HC Plzeň – Kölner Haie 1:2 (kon.)
HC Motor České Budějovice
4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
Piráti Chomutov
Sobota 16.08.2014, 08:35 • SD ARÉNA • O pohár statutárního města Chomutov

43:47
    A mohlo být pátý gól! Hakl netrefil odkrytou klec, ale ležícího Khůna.

42:07
    Jurka nastřelil tyč!

39:29
    Přichází vyloučení za hrubost. Z řad Pirátů je vyloučen Jan Svoboda.

36:25
    Po střele Vochozky zazvonila tyč branky. Khůn se za pukem jen otočil.

34:31
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Tak Budějovice začínají dominovat utkání. V samostatném úniku zvládl poslat kotouč do sítě JAKUB KÁNÍK. Pro Piráty je situace kritická. Gól padl bez asistence.

32:27
    Budějovice ihned po rozehrání se do pásma Pirátů probil RADIM ŠKRDLETA a skákavou střelou prostřelil brankáře. Bez asistence.

32:17
    Za napadení usedl na trestnou lavici Vochozka (CEM).

31:43
    Tak to neni šťastný úvod pro nového brankáře. Odražený kotouč mu za záda poslal DOMINIK KAISLER. Asistence: Patrik Kašper, Frederik Hakl.

29:57
    Na závěr druhé části se nám otevírá skóre. Po první střele se puk odrazil k volnému FREDERIKU HAKLOVI a ten neměl problém doklepnout kotouč do odkryté brány. Asistence: Patrik Kašperk.

27:38
    Veselý ujel obráncům Budějovic, ale jeho střela nechala vyniknou lapačku Ovsjannikova.

22:56
    Krosček. Přesně tím se provinil chomutovský obránce Buchtela a pobude si na trestné jednu minutu.

19:00
    Krásná akce z dílny Pirátů! Svoboda se protáhl podél mantinelu do pásma a pohlednou, křižnou přihrávkou našel Lauka. Ten s lehkostí vystřelil k bližší tyči, kde se jako blesk objevil Ovsjannikov a předvedl nevídaný zákrok.

11:49
    Přihrávku Lauka zblokoval Klusáček tesně vedle pravé tyče své branky.

05:11
    Za napadení je vyloučen Káník (CEM). Jednoho z Chomutovských velice nevybíravým způsobem k zemi naražením na mantinel.

Antonín Domanický

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 30. Hakl (Kašper), 32. Kaisler (Kašper, Hakl), 33. Škrdleta, 35. Káník

HC Motor České Budějovice: Ovsjannikov – Brabec, Stárek, Hromada, Klusáček, Jurka, Dosek, Doktor, Hakl, Krcho, Matys, Vochozka, Káník, Silný, Kaisler, Kašper, Šilrdleta, Rolínek, Šindelář, Vaculík.
    Piráti Chomutov: Vecka (od 31. minuty Khůn) – Bukač, Zeman, Buchtela, Starý, Jírovec, Jarý, Brejcha, Koblížek, Lauko, Svoboda J., Hejduk, Chlán, Hnídek,Almasi, Veselý J., Breczko, Jaroš, Baier, Kemeny, Studený.

Rozhodčí: Krejsa – Tauš, Danylets