Žilina – Přerov 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Jastrzębie 5:4 (po pr.) | Opava – Havířov 3:5 (kon.)
MsHK Žilina
4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 16.08.2014, 10:30 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • O pohár RT TORAX

54:53
    Viděli jsme další faul. Na trestnou lavici usedá Juraj Ďurkech – 2 minuty za faul kolenem. Přesilovka pro Zubry.

52:27
    Další zbytečný faul, Martin Gremlica se provinil sekáním a síly na ledové ploše se vyrovnají.

51:27
    Přerov má ještě šanci udělat něco se zápasem. Na lavici hanby totiž usedá Jakub Drábek – 2 minuty za nedovolené bránění.

44:54
    Další vyloučení. Šimon Kratochvíl nechal v souboji hokejku a inkasuje 2 minuty za podražení. Žilinu čeká krátká přesilovka 5 na 3!

43:02
    Přerov se připravuje o část přesilovky zbytečným útočným faulem. Jiřímu Polákovi ukazuje rozhodčí 2 minuty za držení hole. Pokračuje se 4 na 4.

41:50
    Jakub Drábek je dalším hráčem, který usedá na trestnou lavici. Přerov si zahraje přesilovku.

38:13
    Matouš Kratochvíl inkasuje 2 minuty za podražení, přesilovku si po delší době zahraje Žilina.

35:21
    Viktor Zacharov inkasuje 2 minuty za faul kolenem a Přerov má šanci na velký obrat.

32:21
    Viděli jsme menší šarvátku, v níž si aktivněji počínal žilinský Igor Bobček, který také inkasuje 2+2 minuty za hrubost, zatímco Matěj Blinka pouze 2 minuty za hrubost. Přerov si zahraje přesilovku.

27:14
    Martin Krčula vidí 2 minuty za držení protihráče, v početní výhodě budou hrát Zubři.

24:39
    Jaroslav Tomeček dostává 2 minuty za držení protihráče, Žilina si zahraje přesilovku.

15:02
    První přesilovku si zahraje také Žilina, Šimon Kratochvíl inkasuje 2 minuty za podražení.

04:22
    Přerov má k dispozici další přesilovku. Dvě minuty za krosček vidí od hlavního Krenželoka Igor Bobček. Jak naloží Zubři s početní výhodou tentokrát?

00:29
    Přerov si hned zkraje utkání vyzkouší přesilovou hru, na lavici hanby usedá Jaroslav Niník – 2 minuty za podražení.

Branky a nahrávky: 1. Slota (Zacharov, Bobček), 25. Smetana (Piják, Bobček), 46. Leško (Bobček), 50. Piják (Smetana, Bobček) – 29. Sprušil (Škumát), 35. Sprušil (Škumát, Kratochvíl Š.)

MsHK Žilina: Gavalier (Vasilijevič) – Bobček, Čičala, Drábek, Drevenák, Ďurkech, Hájnik, Krčula, Kubiš, Leško, Lipovský, Niník, Petelin, Piják, Slota, Smetana, Šimko, Valášek, Zacharov, Jarab,
    HC ZUBR Přerov: Vojtek (30. Dohnal) – Pala, Polák, Vlček, Šťastný, Kudělka, Tomeček, Metelka, Mašíček – Blinka, Škumát, Kratochvíl Š., Sprušil, Kolář, Kundrátek, Skoumal, Kratochvíl M., Rajnoch, Gremlica, Kebza, Tomaník.

Rozhodčí: Krenželok D., Koliba – Ganger, Dlouhý