Malaga – Ath. Bilbao 1:0 (kon.) | Sevilla – Valencia 1:1 (kon.) | Granada – La Coruňa 2:1 (kon.)
Almería – Espanyol 1:1 (kon.)
Granada CF
2:1 (0:1)
Deportivo La Coruňa
Sobota 23.08.2014, 21:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španělská LaLiga

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek sobotního večera. (22:51:58)

Granada dokázala ve druhém poločase otočit vývoj utkání a poráží doma La Coruňu 2:1. Přibližně od 30. minuty až do konce byli domácím jednoznačně lepším týmem a zejména za výkon ve druhém poločase si své vítězství rozhodně zaslouží.

90+3

90+3
    Hostující Juan Domínguez fauloval, což nyní velmi vyhovuje domácím.

90+2
    U míče je Granada a Deportivo se zatím není schopné dostat do útoku.

90+1
    Cavaleiro (DEP) by viditelně v ofsajdu, což neuniklo pozornosti rozhodčích. Hostům se bude čas nadále krátit.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Foulquier (GRN) vedl protiútok po pravé straně, ale jeho přihrávka do vápna nenašla Ortuña.

88
    Po pohledné kombinaci na levé straně se hosté zahnali až do zámezí. Dimitrievski bude odkopávat od domácí brány.

87
    Deportivo se žene dopředu. Vzhledem k blížícímu se zavěru utkání hostům nic jiného nezbývá.

86
    Cuencovu střelu zblokoval domácí Foulquier.

85
    Rodríguez, který si dalším faulem koledoval o druhou žlutou kartu je raději střídán a jeho místo nyní zaujme Álex Bergantiños.

84
    Granada nyní drží míč, což jí za současného stavu naprosto vyhovuje.

82
    Cuenca (DEP) pronikal s míčem do vápna, ale Maínz celou situaci vyřešil rázným odkopem do středu hřiště.

81
    Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Dimitri Foulquier.

80
    Domácí se ubránili, ale hosté nadále kombinují v blízkosti pokutového území.

79
    Na druhé straně si hosté vybojovali rohový kop.
    BABIN - 2:1

77
    Granada právě vstřelila branku!
    Na následný dlouhý přímý kop si naběhl do vápna JEAN-SYLVAIN BABIN, který zády k bráně umístil míč za Luxe a poslal tak Granadu do vedení.