Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Příbram – Bohemians 1905 | 2:3 (kon.) |
Jablonec – Jihlava | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 1:0 (kon.) |
Třinec – Opava | 2:1 (kon.) | | | Pardubice – Zlín | 0:0 (kon.) | | | Vlašim – Frýdek-Místek | 0:2 (kon.) |
Olomouc – Znojmo | 0:2 (kon.) | | | Táborsko – Karviná | 1:1 (kon.) |
Aston Villa – Newcastle | 0:0 (kon.) | | | Chelsea – Leicester | 2:0 (kon.) | | | Crystal Palace – West Ham | 1:3 (kon.) |
Southampton – West Brom | 0:0 (kon.) | | | Swansea – Burnley | 1:0 (kon.) | | | Everton – Arsenal | 2:2 (kon.) |
Malaga – Ath. Bilbao | 1:0 (kon.) | | | Sevilla – Valencia | 1:1 (kon.) | | | Granada – La Coruňa | 2:1 (kon.) |
Almería – Espanyol | 1:1 (kon.) |
Hoffenheim – Augsburg | 2:0 (kon.) | | | Hannover – Schalke | 2:1 (kon.) | | | Hertha – W. Brémy | 2:2 (kon.) |
Frankfurt – Freiburg | 1:0 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Hamburg | 0:0 (kon.) | | | Dortmund – Leverkusen | 0:2 (kon.) |
Guingamp – Marseille | 0:1 (kon.) | | | Bastia – Toulouse | 1:0 (kon.) | | | Lille – Lorient | 2:0 (kon.) |
Montpellier – Méty | 2:0 (kon.) | | | Nice – Bordeaux | 1:3 (kon.) | | | Remeš – Caen | 0:2 (kon.) |
Ružomberok – Podbrezová | 2:0 (kon.) | | | B. Bystrica – Dunajská Streda | 0:0 (kon.) | | | Žilina – Zlaté Moravce | 4:0 (kon.) |
Myjava – Slovan Bratislava | 2:1 (kon.) |
Vltavín – Vyšehrad | 4:0 (kon.) | | | Chrudim – Bohem. Pr. | 1:0 (kon.) | | | Domažlice – Štěchovice | 0:0 (3:4 po pen.) |
Králův Dvůr – Chomutov | 4:1 (kon.) | | | Jirny – Písek | 5:0 (kon.) |
Zlín B – Opava B | 3:0 (kon.) | | | Líšeň – Zábřeh | 1:0 (kon.) | | | Třebíč – Hulín | 2:4 (kon.) |
Břeclav – Olomouc B | 1:1 (odl.) | | | Prostějov – HFK Olomouc | 5:0 (kon.) | | | Hlučín – Vyškov | 3:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Teplice | 2:0 (kon.) | | | Pardubice – Příbram | 0:0 (kon.) | | | Slavia – Slovácko | 4:1 (kon.) |
Atlético – Real Madrid | 1:0 (kon.) |
Skalica – Sereď | 3:1 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Nitra | 0:1 (kon.) | | | Šamorín – Senec | 0:1 (kon.) |
Prešov – L. Mikuláš | 0:3 (kon.) | | | Bardejov – MFK Košice B | 2:1 (kon.) | | | R. Sobota – Michalovce | 2:1 (kon.) |
MFK Zvolen – Dolný Kubín | 1:0 (kon.) |
Willem II – Alkmaar | 3:0 (kon.) | | | Heerenveen – Excelsior | 2:0 (kon.) | | | GA Eagles – Dordrecht | 0:0 (kon.) |
Standard – Westerlo | 2:2 (kon.) | | | Waregem – Mouscron | 1:1 (kon.) | | | Kortrijk – Oostende | 0:2 (kon.) |
Lierse – Charleroi | 0:2 (kon.) |
Marítimo – Coimbra | 2:1 (kon.) | | | FC Ferreira – Porto | 0:1 (kon.) | | | Sporting – Arouca | 1:0 (kon.) |
Sturm Graz – Wolfsberger | 1:2 (kon.) | | | Salzburg – Rheindorf Altach | 5:0 (kon.) | | | Wiener – Admira | 5:4 (kon.) |
Ried – Grödig | 2:2 (kon.) |
Ufa – Spartak | 1:2 (kon.) | | | Zenit – Perm | 2:0 (kon.) | | | Kazaň – CSKA Moskva | 2:1 (kon.) |
Krupka – Litol | 3:2 (kon.) |
konec
Granada CF
2:1
(0:1)
Deportivo La Coruňa
Martin Švejkar
Branky:
54. Rochina (Ortuño), 77. Babin – 20. Cavaleiro
Rozhodčí: Iñaki Bikandi – Andoni Huerga, Aitor Villate
Diváci:
Karty: 67. El Arabi (GRN) – 41. Luisinho (DEP), 57. Lopo (DEP), 77. Rodríguez (DEP)
Neproměněná penalta:
Granada CF:
Dimitrievski – Nyom, Babin, Maínz, A. Sissoko – Rochina (C) (81. Foulquier), F. Rico, Yuste (46. Iturra), J. Carlos (46. Ortuño) – El Arabi, Machís.
Náhradníci: Olazábal – Foulquier, Murillo, J. Márquez, Iturra, Ortuño, Isaac.
Trenér:
Deportivo La Coruňa: Lux – Laure, Lopo, Insua, Canella – Domínguez, Rodríguez (85. Bergantiños) – Cavaleiro, Fariña, Luisinho (58. Medunjanin) – Toché (66. Cuenca).
Náhradníci: Fabri – Bergantiños, Wilk, Cuenca, García López, Medunjanin, Remeseiro.
Trenér:
Náhradníci: Olazábal – Foulquier, Murillo, J. Márquez, Iturra, Ortuño, Isaac.
Trenér:
Deportivo La Coruňa: Lux – Laure, Lopo, Insua, Canella – Domínguez, Rodríguez (85. Bergantiños) – Cavaleiro, Fariña, Luisinho (58. Medunjanin) – Toché (66. Cuenca).
Náhradníci: Fabri – Bergantiños, Wilk, Cuenca, García López, Medunjanin, Remeseiro.
Trenér:
Rozhodčí: Iñaki Bikandi – Andoni Huerga, Aitor Villate
Diváci:
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Granada: Dimitrievski – Nyom, Maínz, Babin, F. Rico – Yuste, A. Sissoko, J. Carlos, El Arabi – Rochina, Machís.
Náhradníci: Olazábal – Foulquier, Murillo, J. Márquez, Iturra, Ortuño.
Deportivo La Coruňa: Lux – Laure, Lopo, Insua, Luisinho – Canella, Rodríguez – Domínguez, Fariña, Cavaleiro – Toché.
Náhradníci: Fabri – Bergantiños, Wilk, Cuenca.
Rozhodčí: Iñaki Bikandi – Andoni Huerga, Aitor Villate.
Obrovská chyba domácího brankáře! IVAN CAVALEIRO se ve vápně opřel do odraženého míče a jeho přízemní střela mířila přímo na Dimitrievskiho, který si však míč sám srazil do brány.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.