Vltavín – Vyšehrad 4:0 (kon.) | Chrudim – Bohem. Pr. 1:0 (kon.) | Domažlice – Štěchovice 0:0 (3:4 po pen.)
Králův Dvůr – Chomutov 4:1 (kon.) | Jirny – Písek 5:0 (kon.)
FK Králův Dvůr
4:1 (1:0)
FC Chomutov
Sobota 23.08.2014, 17:00 • Králův Dvůr, Plzeňská 153 • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Pěkné odpoledne z místního stadionu, kde se dnes v rámci 3. kola České fotbalové ligy střetnou mužstva FK Králův Dvůr a FC Chomutov.

Domácí Cábelíci se nacházejí na 2. místě, o které se bodově dělí s Admirou a Unionem, jelikož všechny tři celky získaly 5 bodů a jednou zvítězily na penalty. Na druhé straně soupeř z Chomutova ještě nebodoval, společně s Převýšovem a Vyšehradem a klíží se tak na dně tabulky.

FK Králův Dvůr: Štěpanovský – Pleško, Kvída, Šilhavý, Petr "K" – Šípek, Soldát, Kraus, Sabou, Procházka – Šlapák
    Náhradníci: Krček – Dochtor, Kdolský, Krameš, Vybíral

FC Chomutov: Zaťko – Hošek, Bohata, Hyneš, Nobst – Mariotti, Česlák, Pikl "K", Adjei, Strada – Salami
    Náhradníci: Hodan – Tomášek, Ojini, Ježdík, Kukačka, Grubiša

Rozhodčí: Vrzal – Průcha, Kouba.

1

1
    Úvodní rozehrávku provedli hosté, zatím co domácí si volili stranu.

2
    U míče drží Chomutov, který si na hranici středového kruhu urval faul, po němž míč míří až k brankáři domácích.

3
    Další přímý kop pro hosty, k míči se dostává Salami, ale branku bez přípravy přestřeluje.

4
    První šance přichází i na druhé straně, kde však proti Šípkovi startuje Zaťko, jež je u míče první.

5
    Hra se ze středu hřiště posunula do útočného vápna domácích, ovšem Šípek přihrává moc prudce.

7
    Do šance se dostávali hosté, po centru ale kapitán Pikl netrefuje dobře míč a míří mimo bránu.

8
    Chomutov se nedokázal dostat do vápna a musí zpět do obrany.

9
    Ani domácím se kombinace nedaří a Mariotti vysílá spoluhráče do akce.

10
    Salamiho pokus kontroluje Štěpanovský, který bude vykopávat.

11
    Hosté přenesli hru na jednu stranu, posléze na druhou a stále na hranici velkého vápna nedosahují.

12
    Rohový kop Chomutov nevyužil, na domácí polovině ještě setrvávají a kombinují.

14
    Cábelíci se vytáhli ze své poloviny, míč ale pomalu míří k Zaťkovi, který si jej sbírá.

16
    Do velké šance se dostal Šlapák, kterého doběhli dva obránci a nedovolili mu zakončit.

17
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Domácí se ujímají vedení, po individuální akci se prosazuje MARTIN ŠLAPÁK, který přehazuje brankáře.
    Martin ŠLAPÁK - 1:0

19
    Česlák se sám dostal až k brankové čáře, zakončení ale nepřichází.

20
    První žlutou kartu dnešního utkání vidí hostující Dominik Nobst za faul.

22
    Hraje se převážně na polovině domácích, ovšem Chomutov nedokáže zakončit.

24
    Kombinace hostí přichází vniveč, hráči v růžových dresech jsou aktivnější, problém ale mají v ofenzivě.

25
    Šilhavý v poslední chvíli zbavuje Salamiho míče, ten už byl na hranici malého vápna.

26
    První rohový kop nebyl zahrán ideálně, hosté však mají prostor pro reparát.

27
    Protiútok Králova Dvora končí zdviženým praporkem, v ofsajdu se nacházel Šlapák, který vyčkával na přihrávku z první, ta přišla později.

28
    Na zemi končí domácí kapitán Milan Petr, hra je přerušena, ale faul pískán není.

29
    Hra již pokračuje a jelikož v držení míče byli hosté, v duchu fair-play Cábelíci míč vrací.

31
    Faulován je Šípek, do útoku mohli domácí, ovšem Šípek v souboji s Hynešem má nohu příliš vysoko.

32
    Přímý kop zahrával Pikl, pěkný míč mířící do vápna ale hosté nedokázali zužitkovat.

33
    Proti Pleškově centru od rohového praporku vylétl nejvýše Adjei, který míč odhlavičkoval od branky.

35
    Šlapák již mířil sám na brankáře, ovšem jeho vyběhnutí z ofsajdu neuniklo pomeznímu sudímu.

36
    Namazáno dostal od hostujícího hráče Kraus, pohotový Zaťko ale vystartoval proti míči včas a byl u něj první a odkopává. Akci Chomutova zastavuje ofsajd.

39
    Tempu hry schází větší aktivita, hraje se laxně a bez atraktivity, kterou by oko diváka ocenilo.

41
    Ani jeden tým se pěknou řádku minut nedokázal dostat do vápna a ohrozit soupeřovu bránu.

43
    Po souboji končí na zemi Sabou, ale bude v pořádku.

44
    Závěr prvního poločasu se dohrává v režii Chomutova, který se však nedostal ani do šance a musí se bránit.

45
    Ani domácí ale z protiútoku nezahrozili a provinili se útočným faulem.

45

Hlavní sudí ukončil první poločas, ve kterém se do vedení dostali domácí. Jejich branku vsítil Šlapák, což bylo taky to jediné, co jsme v první půli zaznamenali. Druhý poločas začne za čtvrt hodiny.

46

46
    Střídání v týmu FC Chomutov: ze hřiště odchází Mariotti, přichází Ježdík.

47
    K prvnímu zakončení ve druhém poločase se odhodlal Šípek, který míří pouze na brankáře.

48
    Hraje se zatím velmi neatraktivní fotbal, Chomutov se domáhal ruky ve vápně, ale bez úspěchu.

50
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Krásný dlouhý míč za obranu dostal MAREK STRADA, který si poradil náramně a z levé strany trefuje pravou šibenici.
    Marek STRADA - 1:1

51
    Branka odstartovala lavinu a další atak hostí brankou nekončí.

52
    Na zemi skončil Salami s bolestivou grimasou, pískáno není, ale míč míří do autu a tak rozhodčí míří za hostujícím hráčem.

54
    Standardní situaci několik metrů za vápnem zahrává Chomutov.

56
    Pokus Pikla odráží hráč ve zdi a nadějná situace je rychle zmařena.

58
    Velmi nebezpečná situace ve vápně hostí. Na zemi končí Šlapák a Soldát se přes obranu k zakončení ani nedostal. Domácí fanoušci se zlobí, ale naprosto zbytečně.
    Soldát se na hranici šestnáctky nedostal k zakončení

60
    Ani Sabou neuspěl a trefuje boční síť.

61
    Obrovská šance, do které se dostal Kraus, ten hlavou trestuhodně přestřelil.
    Kraus z dobré pozice minul bránu

62
    Přesný výkop Zaťka zamířil na Salamiho, následný souboj poslal k zemi hned dva hráče a hra je pozastavena.

64
    Dlouhý míč za obranu si sbírá na své kopačky obránce, který započíná akci Chomutova.

66
    Do protiútoku se řítil Česlák, který je faulován a Karel Soldát vidí žlutou kartu.

67
    Podkopnutý míč z pravé strany chytá Štěpanovský.

69
    Po centru Ježdíka se vysoko dostal Salami, jehož hlavička míří obloučkem nad.

70
    Šípek rozehrál přímý kop, který přišel až na brankáře, který zasahuje.

71
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Procházka, přichází Kdolský.

72
    Krásný rohový kop vyslal do vápna Pleško, ovšem v chumlu se zakončení svých spoluhráčů nedočkal.

72
    Pokračující akci nakonec zezadu centroval opět Pleško a po přihrávce Šípka skóruje MARTIN KRAUS.
    Martin KRAUS - 2:1

74
    Domácí akci zastavuje ofsajd, míč sice končí v síti, ale rozehrávají hosté.

74
    Střídání v týmu FC Chomutov: ze hřiště odchází Nobst, přichází Tomášek.

76
    Šance se zkouší vypracovat oba týmy, ale jeden ale neohrožuje ani vápno, natož bránu.

78
    Cábelíci napadali hosty a místo toho, aby vybojovali rohový kop, tak bude odkopávat Zaťko.

79
    Přímý kop po faulu Ajeie vyslal do vápna Pleško, ovšem zakončení na branku nepřichází.

80
    Po menším nátlaku se k míči dostává MARTIN ŠLAPÁK, který měl před sebou pouze gólmana a nezaváhal.
    Martin ŠLAPÁK - 3:1

81
    Standardní situace v podání hostů zahrával Pikl, ale trefuje zeď.

82
    Střídání v týmu FC Chomutov: ze hřiště odchází Pikl, přichází Kukačka.

83
    Centr Kdolského zblokobal Bohata a poslal míč až na dětské hřiště.

84
    Po rohovém kopu Pleška uklízí míč do branky KAREL SOLDÁT.
    Karel SOLDÁT - 4:1

86
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Dochtor.

87
    Hosté utkání nevzdávají, ale nic se jim nedaří.

88
    Žlutou kartu na závěr utkání vidí Jiří Sabou.

90
    Na závěr utkání zkoušejí hosté ještě zkorigovat výsledek, střela ale míří nad.

90

Utkání je u konce, po první půli, kdy jsme viděli pouze jednu branku se ve druhém poločase s góly roztrhl pytel. Domácí Cábelíci tak zvítězili 4:1 a radují se ze zisku dalších tří cenných bodů. To je pro dnešek vše, krásný zbytek dnešního dne a někdy příště opět na počtenou. (18:57:06)