Lok. Moskva – Apollon Limassol 1:4 (kon.) | FK Krasnodar – Real Sociedad 3:0 (kon.) | Neftçi Baku – Partizan Bělehrad 1:2 (kon.)
Omonia Nikósie – Dynamo 1:2 (kon.) | Met. Charkov – Chorzów 1:0 (po pr.) | PAOK – Zimbru Kišiněv 4:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Lyon 0:1 (kon.) | Rostov – Trabzonspor 0:0 (kon.) | Hajduk Split – Dněpropetrovsk 0:0 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Rijeka 0:3 (kon.) | Soligorsk – Eindhoven 0:2 (kon.) | Twente – Karabach 1:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Asteras 3:1 (kon.) | Feyenoord – Zorja Luhansk 4:3 (kon.) | Midtjylland – Panathinaikos 1:2 (kon.)
Curych – Trnava 1:1 (kon.) | Debrecín – Young Boys 0:0 (kon.) | Rapid – Helsinki 3:3 (kon.)
Sparta – Zwolle 3:1 (kon.) | Turín – RNK Split 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Karabükspor 1:0 (4:3 po pen.)
Hull City – Lokeren 2:1 (kon.) | Inter – Stjarnan 6:0 (kon.) | Mönchengladbach – FK Sarajevo 7:0 (kon.)
Nacional – Dinamo Minsk 2:3 (kon.) | Tottenham – AEL Limassol 3:0 (kon.) | Villarreal – Astana 4:0 (kon.)
Legia – Aktobe 2:0 (kon.) | Club Bruggy – Grasshoppers 1:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Ploiesti 2:1 (kon.)
Rio Ave – Elfsborg 1:0 (kon.)
po penal. (4:3)
AS Saint-Étienne
1:0 (1:0)
KDÇ Karabükspor
Čtvrtek 28.08.2014, 20:30 • Stade de Geoffroy-Guichard • Evropská liga (předkola)

Ruffier vychytal ÖZEKA!

GRADEL krásnou střelou od břevna proměňuje svoji penaltu!

Ruffier vychytal AKGÜNA!

CLÉMENT jako první neproměnil penaltu! Waterman jej vychytal!

MABIALA také proměňuje! Golmani zatím nemají štěstí.

S přehledem penaltu proměnil i MONNET-PAQUET!

ÖZMERT proměňuje a vyrovnává na 2:2

POGBA se taky nemýlil a zvyšuje na 2:1!

Penaltu proměnuje i ÖZGENC!

COHADE proměňuje střelou do protisměru brankáře!

118
    Míč končí na tyči! Rohový kop Cohada skončil na rukavicích brankáře, který míč vyrazil na tyč.

105
    Po centru z pravé strany střílel z voleje Tabanou! Z poněkud velké blízkosti přestřelil snad i stadion.

105
    Trenér hostí využívá poslední střídání. Z hřiště odchází Traore, nahradí ho Akgün.

99
    Domácí předvedli krásnou akci, na jejímž konci byl útočník Van Wolfswinkel, ten kličkoval v šestnáctce, ale gól nevstřelil!

95
    Za faul na Van Wolfswinkela uviděl žlutou kartu kapitán hostů Mabiala.

89
    A máme tady další žlutění. Tentokrát si kartu této barvy vysloužil záložník "Las Verts" Fabien Lemoine.

88
    Žlutou kartu za faul na Gradela dostal Özgenc.

77
    Trenér zeleno-bílých využívá posledního střídání. Na hřiště poslal Cohadeho, který vystřídal vyčerpaného Hamoumu.

77
    Nejaktivnější hráč hostí Özek přestřelil branku z nadějné pozice!

66
    Jsme svědky dalšího střídání. Ze hřiště odchází dnes neviditelný útočník Mevlüt Erdinç, kterého nahradí nová posila domácích Ricky Van Wolfswinkel.

56
    Rozhodčí si na stranu bere hráče hostí Özeka, kterému uděluje žlutou kartu.

46
    Hosté také vystřídali a dokonce dvakrát. Trenér hostů poslal na hřiště Akpalu a Özmerta, kteří nahradili Kase a Kumbelu.

46
    Hned na začátku druhého poločasu sáhli domácí po prvním střídání. Ze hřiště odešel kapitán Perrin, kterého vystřídal Pogba.

45
    Brankář Waterman ohrozilou svůj celek riskantní kličkou, avšak domácí tuto příležitost nevyužili.

16
    Obrovská šance domácích! Nejaktivnější hráč St.Étienne Gradel minul odkrytou branku.
    Kevin MONNET-PAQUET - 1:0

13
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    A máme tady první, velice důležitý gól domácích! Centr z levé strany doletěl až ke kopačce KEVINA MONNETA-PAQUETA, který se nemýlil a posílá tak domácí do vedení.

5
    První žlutou kartu si vysloužil útočník hostí Kumbela.

Lukáš Konvičný

Branky: 13. Monnet-Paquet, rozh. pen. Gradel (pen.)

Karty:   89. Lemoine (SET) – 5. Kumbela (KRB), 56. Özek (KRB), 88. Özgenc (KRB), 95. Mabiala (KRB)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Theophile-Catherine, Sall, Perrin (C) (46. Pogba), Tabanou – Monnet-Paquet, Lemoine, Clement, Hamouma (78. Cohade) – Gradel – Erdinç (66. Van Wolfswinkel)
    Náhradníci: Moulin, Pogba, Brison, Corgnet, Cohade, Diomande, Van Wolfswinkel

KDÇ Karabükspor: Waterman – Özgenc, Gungor, Mabiala (C), Kayhan – Incedemir, Sow – Ozek, Traore (103. Akgün), Kas (46. Özmert) – Kumbela (46. Akpala)
    Náhradníci: Demircan, Akca, Ozkan, Akgün, Özmert, Viola, Akpala

Rozhodčí: Ievgenii Aranovskyi – Oleksandr Korniyko, Volodymyr Volodin (Ukrajina)
    21.08.2014
    Karabükspor - Saint-Étienne 1:0

Branky: 60. Kumbela

Karty:   88. Waterman (KRB), 90+2. Özgenc (KRB) – 51. Brison (SET), 64. Clément (SET), 88. Erdinç (SET)