Francie – Island 1:1 (kon.) | Sev. Irsko – Srbsko 1:4 (kon.) | Itálie – Kypr 7:1 (kon.)
Izrael – S. Makedonie 2:1 (kon.) | Portugalsko – Ázerbájdžán 3:1 (kon.) | Arménie – Bělorusko 2:1 (kon.)
Rusko – Andorra 5:0 (kon.) | Dánsko – Bulharsko 7:1 (kon.) | Litva – Wales 1:1 (kon.)
Moldavsko – Anglie 0:3 (kon.) | Finsko – San Marino 5:0 (kon.) | Německo – Rumunsko 8:0 (kon.)
Faerské ostrovy – Černá Hora 1:0 (kon.) | Švédsko – Turecko 4:3 (kon.) | Řecko – Polsko 3:1 (kon.)
Španělsko – Rakousko 1:1 (kon.)
Portugalsko
3:1 (1:0)
Ázerbájdžán
Úterý 09.09.2014, 18:00 • Municipal • Kvalifikace ME U21

Loučím se s vámi a přeji hezký večer. (19:52:38)

90+4
    Konec zápasu. Utkání za velice vypjatých podmínek skončilo, a ačkoliv to místy vypadalo, že Ázerbajdžán uhraje skvělý bod, nakonec dopadli jeho reprezentanti jako zpráskaní psi. A vděčit za to mohou především své nedisciplinovanosti. Portugalci měli prvenství ve skupině již předem jasné, přesto je to ideální tečka za účelem zvýšení sebevědomí.

90+4
    A ještě jedna karta.... vidí ji Erat.

90+2
    Utkání už je v samotném závěru, který Ázerbajdžán ale vůbec nezvládl, nechal se hned dvakrát vyloučit a inkasoval též třetí direkt z penalty.
    RICARDO (p) - 3:1

90+1
    Portugalsko právě vstřelilo branku!
    Exekuce penalty se ujal RICARDO ESGAIO a s roztřepetáním sítě neváhal ani vteřinu. 3:1!

90
    A stoper Ázerbajdžánu rovněž vidí druhou žlutou kartu a musí o několik minut dříve pod sprchy.
    Penaltový zákrok

88
    A to zdaleka není všechno, vážení! Portugalsko bude po faulu Aliyeva kopat penaltu.

86
    A hosté na to pochopitelně reagují odpovídajícím střídáním, kdy Ramazanova nahrazuje Kurbanov.

85
    Ázerbajdžánci závěr zápasu nezvládají. Po inkasovaném gólu je tu také druhá žlutá a tím pádem červená karta pro Iltera Tashkina.

85
    V ofsajdu na další útočné zteči je zastižen Tomané.
    Edgar IÉ - 2:1

82
    A je to tady. Ačkoliv Portugalci teď soupeře rozhodně nezatlačili tak jako v prvním poločase, dokázali i z tohoto polovičatého tlaku vytěžit vedoucí gól. Ke zblokované střele Guerreira se nejrychleji dostal EDGAR IÉ a vystřelil Portugalsku dost možná tříbodový gól.

80
    Žlutou kartu dostává Abatsiyev (Ázerbajdžán).

76
    Portugalci to teď několikrát zkoušeli na Magomedaliyeva, jenže ten dostál své pověsti z prvního poločasu,

73
    Nový muž na trávníku Tozé se ujímá exekuce rohového kopu.

71
    Portugalci využili posledních možností na oživení hry čerstvými silami z lavičky a budou věřit ve vítězný konec. Naopak Ázerbajdžán bude chtít utkání statečně dovést do nerozhodného konce, většinu sil soustředí určitě před svou brankou.

70
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Rafa Silva, přichází Carlos Mané.