Francie – Island 1:1 (kon.) | Sev. Irsko – Srbsko 1:4 (kon.) | Itálie – Kypr 7:1 (kon.)
Izrael – S. Makedonie 2:1 (kon.) | Portugalsko – Ázerbájdžán 3:1 (kon.) | Arménie – Bělorusko 2:1 (kon.)
Rusko – Andorra 5:0 (kon.) | Dánsko – Bulharsko 7:1 (kon.) | Litva – Wales 1:1 (kon.)
Moldavsko – Anglie 0:3 (kon.) | Finsko – San Marino 5:0 (kon.) | Německo – Rumunsko 8:0 (kon.)
Faerské ostrovy – Černá Hora 1:0 (kon.) | Švédsko – Turecko 4:3 (kon.) | Řecko – Polsko 3:1 (kon.)
Španělsko – Rakousko 1:1 (kon.)
Finsko
5:0 (2:0)
San Marino
Úterý 09.09.2014, 18:00 • Wiklöf Holding Arena, Mariehamn, Finsko • Kvalifikace ME U21

89
    Ještě před rohem Finska je tu třetí a poslední střídání hostí. Ze hřiště odchází kapitán Alessandro Golinucci, místo kterého okusí kvalifikační minuty Luca Ceccaroli.

85
    Finové během tří minut potřetí střídají, protože zu placu jde dnes také jeden gólových střelců Kimmo Hovi, který vsítil čtvrtý gól Seveřanů. Nahradí jej Nnaemeka Anyamele, africký Fin.

82
    Finové střídají hned dvakrát, ze hřiště odchází jednadvacetiletý Robin Lod, místo kterého vstupuje na zelený pažit stadionu na ostrově v Mariehamnu Youness Rahimi, který také rozhodně nemá pouze finský původ.

82
    Devatenáctiletý Matias Ojala nahradí na posledních zhruba devět minut dnes výborně hrajícího Thomase Lama, který dal pátý gól a měl prsty v úvodních dvou trefách svého týmu.

77
    Střídání v ekipě hostů. Osmnáctiletý Luca Censoni odchází ze hřiště, kterého na posledních čtrnáct minut nahradí Lorenzo Francini.

68
    Avizované první střídání San Marina je tu. Ze hřiště odchází osmnáctiletý Tommaso Zafferani, kterého nahrazuje stejně starý Federico Maiani.

Tomáš Lysý

Branky: 8. Väyrynen, 26. Väisänen, 57. O'Shaughnessy, 65. Hovi, 79. Lam

Karty:   87. Berardi (SMA)

Finsko: Virtanen – Saksela, Rexhepi, Väisäinen (C), D. O'Shaughnessy – Lam, Kabashi, Kamara – Lod, Hovi, Väyrynen. Trenér: Tommi Kautonen
    Náhradníci: Gotte, Hämäläinen, Brechtel, Hetrsi, Ojala, Anyamele, Rahimi

San Marino: A. Manzaroli – Cesarini, Berardi, Zanotti, Faetanini, Grandoni – Zafferani, L. Censori, A. Golinucci (C), Tomassini – Bernardi. Trenér: Mirco Papini
    Náhradníci: M. Zavoli, Ceccaroli, Francini, Moraccini, Righi, A. Zavoli, Maiani

Rozhodčí: Edin Jakupovic – Sreten Udovičić, Senad Ibrisimbegović – Husein Terzić (Bosna a Hercegovina)