Chomutov – Litoměřice 3:1 (kon.) | Jihlava – Prostějov 3:0 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 5:3 (kon.)
Benátky n/J – Kladno 2:0 (kon.) | Kadaň – Most 3:4 (0:1 po s.n.) | Šumperk – Ústí n/L 7:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Havířov 3:4 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 10.09.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

S konstatováním, že Jihlavá má po dvou kolech plný počet šesti bodů a vede prvoligovou tabulku, se s Vámi loučí a hezký zbytek večera přeje Tomáš Lysý. (19:50:30)

Ve třetí třetině přidala Jihlava ještě jeden gól, když se trefil Filip Seman, který navázal na dva góly Michala Důrase a Davida Březiny z první třetiny, která o osudu zápasu rozhodla. Ondřej Kacetl se navíc může pochlubit prvním shot-outem v novém působišti.

60:00

59:42
    Dukla v plném počtu.

59:23
    Prostějov v plném počtu.

58:53
    David Březina ideálním pasem našel mezi kruhy rozjetého Jarůška, který zblízka nepřekonal Šimbocha.

58:21
    Nepřesnost pro změnu na druhé straně. Zakázané uvolnění Prostějova.

58:04
    Ofsajd Dukly na útočné modré.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a nebojím se říct i celého zápasu.

57:42
    Síly na ledě se srovnají, protože Miha Štebih (JIH) usedá na trestnou lavici. Na vyloučení: 8-11.

57:23
    Poměrně zbytečný krosček Lubomíra Vosátka (PRO) na jednoho z hráčů Dukly. Bek Prostějova dostává dvě minuty. Následně si ještě neodpustil menší šťouchnutí do domácího hráče, za což se do něj pustil Filip Seman. Oba tak dostávají ještě dvě minuty za hrubost. Dukla bude hrát přesilovku 5 na 4. Na vyloučení: 7-11.

56:57

56:31
    Melenovský z bezprostřední blízkosti po hezké akci netrefil puk dobře, takže Šimboch vyráží snadno kotouč.

56:21
    Druhý trest hostí se pomalu blíží ke konci. Hosté zatím dobře brání.

55:08
    Dukla právě vstřelila branku!
    Po jedenácti vteřichách Dukla svojí dvojnásobnou přesilovku využívá a bude hrát ještě 1:49 minuty klasickou početní převahu. Michal Důras přihrál z levé strany podél brankoviště na FILIPA SEMANA (1+0), který na druhé straně se štěstím zvedl puk a zakončil nad lapačku Šimbocha. Asistence: Michal Důras (2+2), Vojtěch Zadražil (0+1).

54:57
    Patnáctivteřinová přesilovka Dukly pět na tři. Lukáš Duba fauloval na levém kruhu uvolnivšího se hráče domácích a dostává za to dvě minuty.

Na vyloučení: 6-9.

54:38
    Schejbal byl na modré v tísni, takže musel narychlo vystřelil. Puk však letěl hodně vedle levé tyče.

54:09
    Jihlava je opět postavená před brankou hostí a chystá se na střelu.

53:39
    Dorážku Marka Melenovského u levé tyče zneškondil Šimboch, který po chvilce vyrazil kotouč před sebe. Rozhodčí ale mezitím zapískal, takže dorážka Filipa Semana už byla bezpředmětná. Sudí mohli nyní s přerušením chvilku počkat.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 8. Důras (Melenovský), 12. Březina (Štěpánek, Prokš), 56. Seman (Důras, Zadražil)

HC Dukla Jihlava: Kacetl (Sáblík) – Zadražil, Šidlík, Schejbal, Podlipnik, Čáp, Štebih, Dundáček – Čachotský (C), Zeman, Jarůšek – Melenovský, Seman, Důras (A) – Prokš, Štěpánek, Březina – Mikeš, Malec, Kuřítko. Trenér: Petr Vlk.
    LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Kocián) – Kolibár, Roupec, Vosátko, Švaříček, Malý, Knesl – Indra, Venkrbec (A), Kajaba – Kubica, Luňák (A), Stejskal – Kučera, Černý, Kovařík – Jedlička, Duba (C), Sršeň – Medek. Trenér: Petr Zachar.

Rozhodčí: Daniel Pražák – Petr Křivohlavý, Radek Špringl ml.