Chomutov – Litoměřice 3:1 (kon.) | Jihlava – Prostějov 3:0 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 5:3 (kon.)
Benátky n/J – Kladno 2:0 (kon.) | Kadaň – Most 3:4 (0:1 po s.n.) | Šumperk – Ústí n/L 7:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Havířov 3:4 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 10.09.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

57:42
    Síly na ledě se srovnají, protože Miha Štebih (JIH) usedá na trestnou lavici. Na vyloučení: 8-11.

57:23
    Poměrně zbytečný krosček Lubomíra Vosátka (PRO) na jednoho z hráčů Dukly. Bek Prostějova dostává dvě minuty. Následně si ještě neodpustil menší šťouchnutí do domácího hráče, za což se do něj pustil Filip Seman. Oba tak dostávají ještě dvě minuty za hrubost. Dukla bude hrát přesilovku 5 na 4. Na vyloučení: 7-11.

54:57
    Patnáctivteřinová přesilovka Dukly pět na tři. Lukáš Duba fauloval na levém kruhu uvolnivšího se hráče domácích a dostává za to dvě minuty.

Na vyloučení: 6-9.

53:12
    Zdeněk Kubica (PRO) odchází na dvě minuty na lavici trestů.

Na vyloučení: 6-8.
    Zdeněk Kubica v sezoně: 2 tr. min.

49:31
    Jakub Schejbal (JIH) je vyloučen na dvě minuty za hákování. Jedna z posledních šancí pro Prostějov.

Na vyloučení: 6-7.
    Jakub Schejbal v sezoně: 2 tr. min.

42:16
    Přesilová hra pro Duklu. Robin Malý (PRO) putuje na trestnou lavici za krosček. Dneš již druhý trest pro beka hostí.

Na vyloučení: 5-6.
    Robin Malý v sezoně: 4 tr. min.

39:01
    Robin Malý (PRO) jde na dvě minuty na trestnou lavici za krosček.

Na vyloučení: 5-5.
    Robin Malý v sezoně: 2 tr. min.

35:06
    Přesilovku si zahraje i Prostějov po tom, co Michal Důras (JIH) obdržel dvě minuty za držení protihráče.

Na vyloučení: 5-4.
    Michal Důras v sezoně: 2 tr. min.

32:52
    Podražení na straně hostí, kterého se dopustil Lukáš Luňák (PRO) na Marku Prokšovi. Jde o dnešní druhé vyloučení Luňáka.

Na vyloučení: 4-4.
    Lukáš Luňák v sezoně: 6 tr. min.

27:20
    Čtvrté vyloučení domácích. Dvě minuty dostává Filip Seman (JIH) za hákování.

Na vyloučení: 4-3.
    Filip Seman v sezoně: 4 tr. min.

14:50
    Marek Melenovský (JIH) je potrestán dvěma minutami za podražení.

Na vyloučení: 3-3.
    Marek Melenovský v sezoně: 6 tr. min.

08:25
    Přesilová hra také pro Prostějov. Martin Kuřítko (JIH) si jede na trestnou lavici odsedět dvě minuty za držení protihráče.

Na vyloučení: 2-3.
    Martin Kuřítko v sezoně: 2 tr. min.

07:04
    21 vteřin dlouhá přesilovka pět na tři pro Duklu. Filip Švaříček (PRO) dostává dvě minuty za zdržování hry.

Na vyloučení: 1-3.
    Jíří Švaříček v sezoně: 2 TM.

05:25
    Při protiútoku dva na dva zahákoval Lukáš Luňák (PRO) protihráče a už míří na trestnou lavici.

Na vyloučení: 1-2.
    Lukáš Luňák v sezoně: 4 trestné minuty.

03:33
    Síly na ledě se vyrovnají. Miha Štebih (JIH) si půjde odsedět dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 1-1.
    Miha Štebih v sezoně: 2 trestné minuty.

02:23
    Dvě minuty dostává Michal Černý (PRO) za hákování.

Na vyloučení: 0-1.
    Milan Černý v sezoně: 2 TM-

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 8. Důras (Melenovský), 12. Březina (Štěpánek, Prokš), 56. Seman (Důras, Zadražil)

HC Dukla Jihlava: Kacetl (Sáblík) – Zadražil, Šidlík, Schejbal, Podlipnik, Čáp, Štebih, Dundáček – Čachotský (C), Zeman, Jarůšek – Melenovský, Seman, Důras (A) – Prokš, Štěpánek, Březina – Mikeš, Malec, Kuřítko. Trenér: Petr Vlk.
    LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Kocián) – Kolibár, Roupec, Vosátko, Švaříček, Malý, Knesl – Indra, Venkrbec (A), Kajaba – Kubica, Luňák (A), Stejskal – Kučera, Černý, Kovařík – Jedlička, Duba (C), Sršeň – Medek. Trenér: Petr Zachar.

Rozhodčí: Daniel Pražák – Petr Křivohlavý, Radek Špringl ml.