Řisuty – Pelhřimov 7:5 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 5:2 (kon.) | Klatovy – Klášterec nO 2:3 (kon.)
Bílina – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Děčín – Tábor 3:4 (0:1 po s.n.) | Jindř. Hradec – Vrchlabí 1:2 (1:2 po s.n.)
Jablonec n/N – Nymburk 4:5 (kon.) | Trutnov – Kobra 2:6 (kon.)
HC Trutnov
2:6 (0:4, 2:0, 0:2)
HC Kobra Praha
Sobota 13.09.2014, 18:00 • PRO HOCKEY Aréna Trutnov • 2. liga skupina Západ

54:45
    2+10min za úder na hlavu dostává hostující Jakeš.

53:55
    Kobra právě vstřelila branku!

Další gól do sítě domácích, který po chybě obránců domácích vstřeluje Eis po nahrávce Slaniny.

52:41

Pěknou střelou pod lapačku zvyšuje vedení na 2:5 MALÝ.

51:03
    Fámóní zákrok Jeschkeho.

48:58
    Další velký závar před domácí brankou, který zastavil až Jeschke.

46:19
    2min za hru loktem dostává domácí Antonín.

44:45
    Skvělý zákrok předvedl nyní domácí Jeschke, který zastavil Jakše.

42:04
    2min za podražení dostává domácí Škvor.

37:25
    2min za hru loktem dostává hostující Jakeš. Březina odjel po svých. Dnes má doktor V.Hadač opravdu na pilno.

37:25
    Další hráč na zemi, tentokrát Březina.

36:00
    Domácí Zítka se za pomoci Poula A Kozáka dostal na střídačku.

36:00
    2min za nedovolené bránění dostává host. Paris.

36:00
    Zítka nevypadá vůbec dobře.

36:00
    Na ledě zůstává Zítka.

34:53
    Trutnov právě vstřelil branku!

Tak a je tu snížení na rozdíl dvou branek. Autorem branky je domácí ŠKVOR, který se trefil po přihrávce Chytráčka přímo pod lapačku Bílka.

34:27
    2min za hru vysokou holí dostává hostující Slanina.

34:19
    Teď na hostujícího golmana vyslal dobrou střelu Březina, ale hostující golman byl pozorný.

33:08
    2min za hákování dostává hostující Růžička.

32:45
    Na ledě nyní zůstává domácí Antonín, ten se však zvedá a odjíždí na střídačku.

29:29

Velice šťastný gól dává domácí Březina, který se ke kotouči dostal po odrazu od mantinelu a trefil jej do odkryté branky.

28:41
    2min za hru loktem dostává hostující Jakeš.

25:50
    2min za naražení na hrazení si jde odpykat hostující Eis.

19:33
    2min za podražení dostává hostující Eis.

15:51
    2min za hákování si jde odpykat hostující Borovanský.

14:47

Další gól dal nyní po přihrávce Strnada KOCMAN.

13:00

Další gól v krátké době v síti domácích. Tentokrát se do branky domácích dostal od Eise, který doklepl puk za záda Jeschkeho po přihrávce Slaniny.

12:04

Domácí znovu inkasují, teď se však dostal kotouč za záda Jeschke z hole Čurda, který poslal kotouč přímo k tyči.

10:43
    Skvělý zákrok nyní předvedl domácí Jeschke proti brejku Strnada.

08:32

Domácí se skvěle bránili, kotouč se ale dostal k Čurdovi ten jen posunul na napřaženého Evan, a ten trefil přesně horní růžek domácí branky. ASISTENCE: Čurda

07:20
    Ve velké šancí se nyní objevil Chytráček, který po nahrávce Dufka ujížděl sám na branku, ale v cestě mu stál beton hostujícího brankáře.

03:35
    2min za držení dostává domácí Chaloupka.

02:50
    Domácí se nemůžou dostat z obranného pásma, zatím je nad vodou drží domácí golman Jeschke.

02:20
    4 skvělé zákroky předvedl domácí Jeschke.

01:35
    2min za naražení na hrazení dostává domácí Voženílek.

01:10
    První osvědčený zákrok Jeschkeho proti střele Eise.

Vše je připraveno k rozehrání prvního zápasu nové druholigové sezóny 2014/2015.

Matěj Poul

Marek Voňka

Branky a nahrávky: 30. Březina (Chytráček), 35. Škvor (Chytráček, Březina) – 9. Evan (Čurda), 13. Čurda (Borovanský), 13. Eis (Slanina), 15. Kocman (Strnad), 53. Malý, 54. Eis (Slanina)

HC Trutnov: Jeschke(Čáp)-Antonín "C", Voženílek, Chaloupka, Poul, Dufek, Škvor, Kozák-Perutek, Mašek, Zítka, Vacek, Janoušek, Smékal, Veselý, Chytráček "A", Březina, Tatar
    HC Kobra Praha: Bílek(Brunát)-Evan, Ton "A", Vrba, Verbík J., Verbík R., Šteiner, Růžička, Jakeš "C", Kocman, Čurda, Slanina, Borovanský, Paris, Novák, Půlpán, Strnad, Malý, Eis, Kalla

Rozhodčí: Kareš-Potůček, Taksch