Novokuzněck – Barys 2:5 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Jokerit 1:2 (kon.)
Jaroslavl – Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Toljatti – Petrohrad 2:4 (kon.) | Nižněkamsk – Riga 2:3 (kon.)
Viťaz – Jekatěrinburg 6:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Kazaň 3:2 (kon.)
Lada Toljatti
2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
SKA Petrohrad
Sobota 13.09.2014, 15:00 • Arena Lada • KHL

Toto je ode mne pro dnešek vše. U sledování onlajnu z KHL zase někdy na počtenou. (17:29:57)

Alexander Salák (SKA) – 2 obdržené góly

Petrohrad potvrdil roli favorita z prvního zápasu na venkovním tripu v ročníku si odnáší všechny tři body. Jasnou hvězdou zápasu je kapitán vítězného celku Ilja Kovalčuk, který dnes zaznamenal hattrick a v závěru minul odkrytou branku Lady.

60:00

59:38
    Kovalčuk míjí odkrytou klec domácího mužstva!

59:04
    Trenér Sergej Světlov odvolává z branky Ježova a zkouší hru v šesti mužích.

59:04
    Oddechový čas pro domácí.

57:13
    Hostům se nyní nepovedlo založit nějaký vážnější útok, který by znamenal případný další vstřelený gól.

55:57
    Oba vyloučení hokejisté jsou na ledě, a tak se hraje opět v pěti na každé straně.

54:33
    Šipačjovova střela končí pouze u brankáře Ježova.

53:57
    Počet sil na ledové ploše se srovná. Za katr míří Maxim Čudinov.

53:23
    Na trestnou lavici míří Jurij Petrov (TOG), který si tak odsedí dvě minuty.

50:08
    Zjuzjakinův pokus kryje Alexander Salák.
    KOVALČUK - 2:4

49:48
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Nabídnutou početní výhodu využívá po 39 vteřinách ILJA KOVALČUK. Hostující kapitán tak v zápase kompletuje hattrick střelou z pravého kruhu. Všechny tři branky jsou si tedy velmi podobné. Asistence: Vadim Šipačjov a Artěmij Panarin.

49:09
    Andrei Niktěnko (TOG) je vyloučen na dvě minuty. Petrohrad si tak zahraje další přesilovku.

47:15
    Domácí jsou v plném počtu, vyloučený Zaťovič je zpátky na ledě.

46:20
    Hosté byli nyní dlouho u puku, avšak nic z toho nevytěžili.

45:15
    Za katr nyní míří střelec druhé branky Lady Martin Zaťovič, který je vyloučen na dvě minuty.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 31. Bočarov (Vorobjov, Zjuzjakin), 42. Zaťovič (Valujskij) – 4. Kovalčuk (Panarin), 11. Mortenson (Thoresen, Červenka), 42. Kovalčuk (Ericsson), 50. Kovalčuk (Šipačjov, Panarin)

Lada Toljatti: Ježov – Barancev, Podhradský, Vorobjov, Ogurtsov, Hunkes, Sloboda, Šulakov, Štulov – Černikov, Petrov, Golubev – Nikitěnko, Zjuzjakin, Bocharov – Valujskij, Zaťovič, Pjanov – A.Strelcov, V.Strelcov, Šarov. Trenér: Sergej Světlov
    SKA Petrohrad: Salák – Kalinin, Judin, Alexandrov, Chafizullin, Čudinov, Bělov, Semenov, Jermakov – Tichonov, Kovalčuk, Ericsson – Dadonov, Panarin, Šipačjov – Martenson, Thoresen, Červenka – Ponikarovsky, Kablukov, Ketov. Trenér: Vjačeslav Bykov

Rozhodčí: Gašilov, Drejev – Misjur, Raming