Olomouc B – Vyškov 3:2 (kon.) | Slovácko B – Hlučín 6:1 (kon.) | Opava B – HFK Olomouc 0:2 (kon.)
Zlín B – Třebíč 0:1 (kon.) | Zábřeh – Kroměříž 3:0 (kon.)
FC Zlín B
0:1 (0:0)
HFK Třebíč
Neděle 14.09.2014, 10:30Moravskoslezská fotbalová liga

O jedinou branku utkání se v 77. minutě postaral Dočekal, který tak Třebíči vystřelil překvapivé vítězství a s ním spojený zisk tří bodů. (12:31:17)

90

77
    Třebíč právě vstřelila branku!
    Autorem gólu je DOČEKAL.

46

V prvním poločase gól nepadl, a tak obě mužstva odcházejí do kabin za bezbrankového stavu.

45

1

FC Fastav Zlín B: Adamuška – Zavadil, Pavlíček, Blanař, Hradil, Hlobil, Malchárek, Salachna, Motal, Jurič, Kraut
    Náhradníci: Švec, Koller, Vachař, Vašulka, Chwaszcz

HFK Třebíč: Kotnour – Š. Svoboda, P. Chalupa, Podzemský, Dobrovolný, Chlup, Komínek, M. Chalupa, P. Svoboda, Ošmera, Štourač
    Náhradníci: Tesař, Oura, Florián, Dočekal, Amare

Rozhodčí: Polák – Vostřejž, Černý.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.