Genk – Club Brugge 1:1 (kon.) | Gent – Mouscron 1:0 (kon.) | Kortrijk – Lokeren 2:3 (kon.)
KV Kortrijk
2:3 (2:2)
Sporting Lokeren
Neděle 14.09.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a hosté z Lokerenu nakonec vítězí na hřišti v Kortrijku 3:2. Po velmi atraktivním prvním poločasu, jenž skončil 2:2 nastupovali týmy do druhé půle, která se rozehrála v podobném tempu. V 51. minutě poslal do vedení 3:2 hosty De Pauw a hosté byli rázem na koni. Hráli sebejistě a bez chyb. Domácí se jen těžko dostávali do zakončování. Hra ale postupně ztrácela na rychlosti. Lokerenští začali více jistit výsledek, domácí tým se dostal do tlaku, ale žádnou z šancí nedokázal využít. Domácí tak podlehli Lokerenu 2:3. Jsme u konce, pro dnešek se s vámi loučím, na shledanou. (21:59:36)

90+4

90+3
    Santini se dostal ještě do šance, ale neproměnil.

90+2
    Poslední změna Lokerenu, odešel De Pauw, kterého nahradil Mertens.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Hosté podruhé střídají, dolů jde Vanaken a na ávěrečné minuty nastupuje Ngolok.

89
    Další velká šance domácích, dvě povedené střely byly ale vždy vyraženy gólmanem nebo obránci.

88
    Pavlovič obdržel žlutou kartu.

88
    Kaya posílal střílený centr před Keeta, ten míč ale lapil.

86
    Matton vracel Ulensovi, který bez váhání pálil pouze do hráče před sebou.

84
    Dierckx se dostal ke střele.

83
    Domácí šli do útoku v převaze, centr z levé strany nedokázalo trefit několik hráčů, ke střele se tak dostal až Chevalier, tomu byla rána zablokována.

82
    Galitsios chvíli ležel na zemi a po ošetření lékaři odešel za postranní čáru.

80
    Chevalier poslal před Barryho vysoký míč, pro který si běžel Matton. Před ním byl ale Galitsios, kterého ošklivě srazil.

79
    Domácí tým kopal roh, Klaasenův míč však proletěl velkým vápnem bez teče a po chvíli zpětný centr směřoval pouze do ofsajdu.

77
    Chevalier kopl protivníka do hlavy, ten je však v pořádku a hosté rozehrávají.

76
    Domácí teď zavřeli Lokeren v jejich šestnáctce, několik centrů letělo dovnitř, ale hosté se vždy dokázali ubránit, jednou v šestnáctce zahrál Scholz rukou, penalta ale odpískána nebyla.

74
    Nebezpečný centr poslali domácí před Barryho, balón chtěl nejprve odkopnout pryč Marič, tomu se to nepovedlo, a tak nakonec musel zasahovat Barry.