Lille – Nantes 2:0 (kon.) | Guingamp – Bordeaux 2:1 (kon.) | Évian TG – Marseille 1:3 (kon.)
EA Guingamp
2:1 (2:0)
Girondins Bordeaux
Neděle 14.09.2014, 17:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek neděle. (18:55:18)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec zvládl lépe Guingamp, který po velmi dobrém prvním poločase vyhrál 2:1. Domácí dnes byli lepším celkem. Hosté bojovali, ale dnes se jim příliš nedařilo a poprvé v sezoně tak prohráli.

90+5

90+4
    Z následného rohu hosté nic nevytěžili a vyrovnat se jim už zřejmě nepodaří.

90+4
    Do míče se opřel Contento, ale Samassa vytasil parádní zákrok a kulatý nesmysl vyrazil na rohový kop!

90+3
    A další akce domácích skončila ofsajdem. To ovšem Guingampu vyhovuje.

90+2
    Rychlá akce domácího celku skončila ofsajdem.

90+1
    Domácí mohli rozhodnout, šli dva na jednoho, ale nakonec to nevyřešili dobře a ani nevystřelili.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty.

90
    Plašil poslal míč do vápna domácích, ale tam ho sebral pozorný Samassa.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Domácí získali míč a vydali se dopředu, ale vše skončilo ofsajdem a na řadě je tak Bordeaux.

87
    I tentokrát se ale Guingamo dokázal ubránit a stále tedy drží těsné vedení.

86
    Hosté jsou na koni a jdou za vyrovnáním. Domácí nyní vůbec neví, co mají hrát.

85
    Guingamp střídal. Dohrál Christophe Mandanne a zahraje si Brou Angoua.
    Cheick DIABATÉ - 2:1

83
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Tak pozor, protože hosté dramatizují konec zápasu. Thomas Touré utekl po pravé straně, přihrál do vápna, kde byl CHEICK DIABATÉ, který pohotově překonal Samassu.

83
    Diallo fauloval a u míče jsou tedy hosté, kteří pospíchají dopředu.

82
    Samassa je v pořádku a zápas může pokračovat. Je před námi posledních zhruba osm minutek, samozřejmě plus nastavení.