Chabarovsk – Ufa 0:2 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | HC Slovan – N.Novgorod 2:3 (1:2 po s.n.)
Záhřeb – Čerepovec 5:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Slovan Bratislava
2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Neděle 14.09.2014, 17:00 • Slovnaft Arena, Bratislava • KHL

Nesmírně vyrovnané utkání, které dospělo až do samostatných nájezdů, skončilo lépe pro Nižnij Novgorod, který si připisuje dva body vítězství 3:2. Z tohoto zápasu už je to vše, přeji Vám příjemný zbytek víkendu. (19:47:01)

Jarkko IMMONEN - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
    Autorem vítězné branky je JARKKO IMMONEN.

3. série
    1:2
    Michal Vondrka musel dát, to se mu ale nepovedlo a vítězem zápasu je Torpedo!

2. série
    1:2
    Nerozhodný stav moc dlouho nevydržel, Jarkko Immonen si položil Januse a zakončil do odkryté branky.

2. série
    1:1
    Odpovědět mohl Tomáš Netík, který švihem nedal gólmanovi šanci a je srovnáno 1:1.

1. série
    0:1
    Dmitrij Kazionov byl střelou mezi nohy úspěšný a Torpedo vede po první sérii 1:0.

1. série
    0:0
    Jako první jel na Kasutina Matt Murley, který nabral velkou rychlost, před gólmanem zpomalil a nakonec trefil hrudník svého soupeře.

Samostatné nájezdy začínají.

Pětašedesát minut hry o vítězi zápasu nerozhodlo. Tak se stane až v nadcházejících minutách, kdy uvidíme samostatné nájezdy, do kterých nemůže zasáhnout skvělý technik Ladislav Nagy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Přihrávka na Wolského byla moc prudká, ale Torpedo zůstává v útočném pásmu.

64:39
    Čtveřice útočníků má hodně prostoru, střelu Wolského do branky nepustil Jaroslav Janus.

64:24
    Trenér Torpeda si vyžádal oddechový čas. Dokáže Novgorod vstřelit vítěznou branku?

64:24
    Nagy dostal puk od Nedorosta, prvně jmenovaný ale fauloval a dostává dvě minuty za sekání.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:31
    Ölvecký ztratil pul a hosté šli do přečíslení 3 na 2, zakončující Valentenko ale rozvlnil jen boční síť.

63:08
    Michal Vondrka snadno proklouzl do útočného pásma, bekhendový pokus ale gólové parametry neměl.

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 3. Bartovič (Baranka, Sersen), 36. Nagy (Sersen) – 16. Salminen (Immonen), 18. Immonen (Potapov, Bernatský), rozh. náj. Immonen