Chabarovsk – Ufa 0:2 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | HC Slovan – N.Novgorod 2:3 (1:2 po s.n.)
    Jarkko IMMONEN - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
    Autorem vítězné branky je JARKKO IMMONEN.

64:24
    Nagy dostal puk od Nedorosta, prvně jmenovaný ale fauloval a dostává dvě minuty za sekání.

57:16
    164 vteřin před koncem třetí třetinou přichází velká šance pro Slovan. Denis Kazionov dostává dvě minuty za vysokou hůl, kterou zasáhl Brejčáka.

55:15
    Hietanen nenápadnou zadovkou poslal puk k tyči a před Janusem vznikla obrovská trma vrma.

47:39
    Vadim Chomitskij usedl na trestnou lavici, kam ho kvůli vysoké holi poslali hlavní rozhodčí.

46:30
    Ölvecký napálil levou tyčku, od které se puk vrátil k zádům Kasutina. Puk ovšem přes brankovou čáru neprošel, což potvrdil i videorozhodčí.

41:28
    Wolski dokázal i přes sekání Tomáše Surového nebezpečně vystřelit, Janus puk lapil a Torpedo má výhodu přesilové hry.

40:44
    Diváci skandovali jméno Miroslava Hlinky, který nás před několika hodinami bohužel opustil.

39:10
    Hudáček dostal fantastický puk do jízdy, v souboji s gólmanem Kasutinem ale blafákem neuspěl.
    NAGY - 2:2

35:20
    Slovan právě vstřelil branku!
    Obrovský tlak domácích byl zužitkován a je srovnáno. LADISLAV NAGY vystřelil svůj šestý gól v sezóně, když parádním švihem k tyči z vrcholku kruhu využil přesilovou hru 5 na 3. Asistence: Michal Sersen.

35:03
    Žija Jeglič z levé strany trefil tyčku! Kasutin už byl překonán.

34:36
    Domácí mají velkou možnost ke srovnání stavu! Grigorjev opět odchází za sekání Nagyho a Nižnij Novgorod bude hrát 59 sekund ve třech.

33:35
    Bude se vylučovat a přesilovou hru si zahraje tým z Bratislavy. Anton Babčuk v obranné třetině sevřel kotouč, což pravidla nepovolují.

29:51
    Stejně jako v prvním zápase, který se odehrával ve Slovnaft Aréně, tak také dnes sudí často vylučují za sekání. Potrestaným hráčem je tentokrát Rok Tičar.

27:30
    Michail Grigorjev dostává menší trest za sekání a Slovan má k dispozici svou druhou přesilovou hru.

27:09
    Sigalet ztratil hůl, a tak měl Wolski spoustu místa ke střele z pravého kruhu, kterou naštěstí pro domácí zlikvidoval Janus.

23:50
    Matt Murley z pravé strany moc dobře viděl Tičara, kterému přihrál kotouč před branku, kde ale slovinský útočník selhal.

22:30
    Domácí obrana hoří jako papír. Před brankou byl naprosto nehlídaný Immonen, který na levém kruhu dostal kotouč, se kterým se ale dostal až do nulového úhlu, ze kterého Januse nepřekonal.
    Potyčka mezi Netíkem a Bernatským

19:19
    Bernatský se u střídaček dostal do konfliktu s Tomášem Netíkem a oba si zchladí hlavy na trestné lavici.
    IMMONEN - 1:2

17:35
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Hosté rychle otáčí průběh zápasu a opět u toho byla třetí formace Torpeda! Zpoza branky po chybě Tičara přihrál Potapov na JARKKA IMMONENA, který se chopil kotouče a z hranice brankoviště se nemýlil. Asistence: Alexej Potapov, Sergej Bernatský.
    SALMINEN - 1:1

15:05
    Obránci Slovanu byli hodně nepozorní a Novgorod snadno vyrovnává i přes následnou potyčku u branky Januse. Immonen přihrál na druhou tyč SAKARI SALMINENOVI, jenž nejprve trefil beton gólmana, z dorážky se už ale nemýlil. Asistence: Jarkko Immonen.

14:17
    Daniil Žarkov tak dlouho držel kotouč, až ho do rukavice sekl Tičar, jenž hostům daruje přesilovou hru 5 na 4.

08:48
    Denis Kazionov nejprve švihem vystřelil na Januse a potom trochu zbytečně atakoval do obličeje Mihálika. Dvě minuty jsou na místě a první přesilovku má Slovan.

08:28
    Jeglič jel s Bližňákem na jednoho obránce, prvně jmenovaný to vzal na sebe, ale mezi tři tyče nezamířil.

06:45
    Pěkná individuální akce Tomáše Netíka gólem neskončila, jeho střela přeletěla horní tyč.
    BARTOVIČ - 1:0

02:40
    Po chybě hostujícího brankáře jde Slovan do rychlého vedení! MILAN BARTOVIČ jel s pukem po levé straně, ze které vystřelil na Kasutina, a tomu propadl kotouč za záda do branky. Asistence: Ivan Baranka, Michal Sersen.

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 3. Bartovič (Baranka, Sersen), 36. Nagy (Sersen) – 16. Salminen (Immonen), 18. Immonen (Potapov, Bernatský), rozh. náj. Immonen