Warriors Brno – Třinec 1:3 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:5 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 8:0 (kon.)
Hr. Králové – Kolín 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Písek 7:3 (kon.) | Pardubice – Žďár n/S 5:2 (kon.)
Kladno – Chomutov 1:2 (kon.)
Rytíři Kladno
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Piráti Chomutov
Neděle 21.09.2014, 14:00 • ČEZ Stadion - 2.plocha • ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:36
    Domácí brankář zůstává na střídačce !

56:57
    Martin Bláha (KLA) dostává 2 minuty za sekání. Jírovec (CHM) dostává 2 minuty za krosček.

49:54
    Vojtěch Svoboda byl při svém střeleckém pokusu seknut Jírovcem (CHM). Ten za to obdržel dvouminutový trest.

47:04
    Chlán (CHM) dostává dvě minuty za hákování.

45:39
    Martin Bláha (KLA) vyhodil puk mimo hrací plochu a je tak vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

43:53
    Piráti právě vstřelili branku!
    Nejaktivnější hráč hostů JAN SVOBODA se konečně dočkal. Krásně si najel do volného prostoru před Zázvorkou a trefil se střelou zápěstím přesně do vzdálenějšího růžku kladenské svatyně. Asistence: Tomáš Koblížek a Štěpán Jírovec

39:14
    Na kladenském zimním stadionu je vyrovnáno. TOMÁŠ KOBLÍŽEK se dostal do samostatného úniku a svým bekhendovým blafákem nedal kladenskému gólmanovi šanci. Bez asistence.

35:00
    Jan Svoboda výborně vjel do kladenské rozehrávky a už ujížděl sám na Zázvorku. Kladenský gólman ale dokázal jeho bekhendový pokus vyrazit lapačkou !

32:51
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A máme tu vedoucí branku ! Kryll vypálil od modré čáry a hostující brankář dokázal puk pouze vyrazit a to přímo na hůl KRYŠTOFA HRABÍKA, který dokázal kus gumy uklidit do odkryté klece. Asistence: Jan Rejzek a Jiří Kryll.

31:15
    Jan Svoboda se vytočil před branku a okamžitě vypálil zápěstím. Zázvorka pouze hodně se štěstím vytáhl tuto střelu ramenem.

29:44
    Kouba (KLA) je vyloučen za sekání.

28:53
    Dvě obrovské příležitosti pro domácí. V druhé z nich stál úplně sám před Pavlátem Kalaj, ale ten ani z bezprostřední blízkosti brankáře nepřekonal.

16:15
    Za držení si odchází odsedět 2 minuty Rejzek (KLA).

14:22
    Vojtěch Svoboda protančil mezi obránci a Seeman (CHM) tak byl nucen ho zastavit, což se mu povedlo pouze podražením. Trest 2 minuty.

12:44
    Jan Svoboda ujížděl sám na brankáře Zázvorku, ale protože se k němu ještě jeden z domácích obránců stihl těsně přimknout, bylo jeho zakončení bekhendem nepřesné a trefilo pouze kladenského brankáře.

09:37
    Kalaj nahodil kotouč na Hrabíka, který si sjížděl před bránu, ale kvůli těsné obraně se mu podařilo puk nasměrnit pouze těsně vedle levé tyče.

02:51
    Po Hrabíkově bekhendu se dostával k dorážce ještě Kalaj, ale jeho střela netrefila místečko u levé tyčky.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 33. Hrabík (Rejzek, Kryll) – 40. Koblížek, 44. J. Svoboda (Koblížek, Jírovec)

Rytíři Kladno: Zázvorka (Jiroušek) – Haspeklo, Veber, Slabý, Dlouhý, Filip, Kryll, Rudovský – Karásek, Rejzek, Soukup, V. Svoboda, Kalaj, M. Bláha, O. Bláha, Kouba, Hrabík, Zelingr.
    Piráti Chomutov: Pavlát (Šedivý) – Buchtela, Jírovec, Bukač, Seemann, Studený, Záruba – Hejduk, J. Svoboda, Lauko, Chlán, Jaroš, J. Veselý, Hnídek, Stínil, Breczko, Koblížek.

Rozhodčí: Pokorný – Štechmüller, Doskočil