Liverpool – Middlesbrough 2:2 (14:13 po pen.) | Chelsea – Bolton 2:1 (kon.) | Manchester City – Sheffield Wedn. 7:0 (kon.)
Tottenham – Nottingham 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Newcastle 2:3 (po pr.) | West Brom – Hull City 3:2 (kon.)
Tottenham Hotspur
3:1 (0:0)
Nottingham Forest
Středa 24.09.2014, 20:45 • White Hart Lane, London • Anglický Ligový pohár

87
    Střelec jediného gólu Nottinghamu Grant pro dnešek končí, o vyrovnaní se pokusí Burke.

85
    Střelec rozdílového gólu Roberto Soldado má pro dnešek padla, na jeho místo se na poslední minuty staví Erik Lamela.

74
    Hosté po inkasované brance střídají, místo Veldwijka přijde Blackstock.

65
    Dvojité střídání u Tottenhamu, který se snaží napravit nepovedené utkání. Paulinho pro dnešek končí, na jeho místo jde Kane. Stambouliho nahradí na trávníku Mason.