Letňany – Slavia 3:4 (po pr.) | Třinec – Zlín 5:4 (1:0 po s.n.) | Vsetín – Olomouc 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Plzeň – K. Vary 2:5 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 4:3 (2:1 po s.n.) | HC Litvínov – PZ Kladno 4:1 (kon.)
Chomutov – Kladno 6:1 (kon.) | Písek – Jihlava 0:5 (kon.) | Pardubice – Sparta 3:2 (1:0 po s.n.)
po s.n. (2:1)
VHK ROBE Vsetín
3:2 (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
HC Olomouc
Pátek 26.09.2014, 15:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu

51:24
    Olomouc nyní dostane příležitost ke srovnání skóre. Tu jim nabídl vsetínský Richter, když se dopustil hákování.

45:33
    Bude se vylučovat, za falu kolenem si půjde odpočinout olomoucký Skopal.

42:11
    Rozhodčí nyní vykazuje vsetínské hráče z útočného pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

39:43
    A pro Olomouc bude ještě hůř, dvě + deset minut za úder do oblasti hlavy a krku dostává Heža, vsetínský Kovář se na střídačku dostal až s pomocí spoluhráčů.

39:22
    Vsetín si do třetí třetiny přenese přesilovou hru, tedy pokud ji nevyužije již v prostřední části. Vyloučen Zabloudil, dvě minuty hákování.

24:44
    Zabloudil faulován při průniku do útočného pásma, dvě minuty dostává Richter za podražení.

20:07
    Sotva začala druhá třetina, bude se vylučovat, dvě minuty pro vsetínského Lainku za podražení.

15:45
    Vsetínský Toman byl v úniku podražen, za to bude pykat dvěma minutami olomoucký Beutl.

12:21
    Počet hráčů na ledě se srovná, olomoucký Škoda, dvě minuty vysoká hůl.

11:32
    Vsetín půjde znovu do čtyř, tentokrát se provinil Ševčík, dvě minuty podražení.

08:56
    Přesilovou hru si tentokrát zkusí Hanáci, vyloučen Rýpar, dvě minuty, faul kolenem.

01:49
    Přesilová hra pro Vsetín, vyloučen Metelka, dvě minuty sekání.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 32. Humplík (Kostka), 35. Koňařík (Humplík), rozh. náj. Weintritt – 43. Beutl (Metelka, Marek), 60. Husták (Beutl)