Kladno – Pardubice 4:3 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 2:1 (2:1 po s.n.)
Třinec – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:1 (kon.) | Sparta – Zlín 4:3 (kon.)
Slavia – Olomouc 3:4 (0:1 po s.n.) | Liberec – Jihlava 9:4 (kon.)
HC Sparta Praha
4:3 (0:1, 3:1, 1:1)
Berani Zlín
Sobota 27.09.2014, 16:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů

Sparta po obratu v druhé třetině vítězí v tomto utkání, dvěma góly se na výhře podílel Vojtěch Augustin. Náš onlajn končí, příště na viděnou. (18:02:00)

60:00

58:00
    Miroslav Zaremba podrazil Augustina u mantinelu a dvě minuty před koncem základní hrací doby oslabuje svůj tým.

56:42
    Rozhodčí vykazují hru do středního pásma pro postavení zlínského hráče v brankovišti Sparty.

54:28
    Vokurka chtěl vyhodit kotouč o mantinel z obranného pásma, ale kotouč vyhodil rovnou na střídačku, takže jsou to 2 minuty.

52:56
    Matula dostal přihrávku ideálně před bránu, ale Slyusarchuk jeho pokus fantasticky vykryl vyrážečkou.

52:19
    Zakázané uvolnění Sparty.

51:13
    Zlín se drží v útočném pásmu a snaží se vstřelit vyrovnávací branku.

46:13
    Zlín právě vstřelil branku!
    Nahozený kotouč Slyusarchuk neudržel v náruči a k dorážce se dostal MICHAL HLAVÁČ, který překonal sparťanského bránkáře spíše jeho natlačením i s kotoučem do brány. Bez asistence.

46:10
    Na dvě minuty odchází na trestnou lavici také Marek Pulkrab.

45:20
    Vokurka pálí od modré čáry do hrudi Čápa. Hra se přerušuje.

44:29
    Jakub Kužílek ze Zlína odchází na 2 minuty na trestnou lavici.

43:29
    Sparta tlačí Zlín do obrany. Hosté nestíhají bruslit.

41:49
    Sparta právě vstřelila branku!
    Čtvrtý gól Sparty dává DANIEL SCHWAMBERGER, která propálil Čápa mezi betony. Bez asistence.

40:54
    Augustin útočil na hattrick. Dostal se do přečíslení dvou na jednoho, ale od pravého mantinelu vypálil sám a mimo.

40:01

Ve druhé třetině se domácím povedl obrat, dvěma góly se na něm podílel Vojtěch Augustin. Obrat odstartovalo kontroverzní vyloučení Zbyňka Žabčíka ze Zlína, proti kterému se po konci třetiny ohradili zlínští trenéři, ale také část zlínského publika.

40:00

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 29. Augustin (Krudenc), 37. Augustin (Krudenc, Vacek), 38. Havel (Arnošt), 42. Schwamberger – 15. Matula (Zaremba), 28. Hořanský (Hlaváč), 47. Hlaváč

HC Sparta Praha: Slyusarchuk (Langer) – Kalina, Vacek, Knobloch, Kadeřávek, Vokurka, Bláha, Březina – Augustin, Arnošt (A), Litera, Schwamberger, Svoboda, Havel, Klindera, Györi, Pulkrab, Soumelidis, Lojka, Krudenc (C), Brejcha (A)
    Trenér: Darek Stránský

Berani Zlín: Čáp (Haloda) – Řezáč, Kužílek, Velčovský, Žabčík, Kobylík, Stuchlík (A), Procházka – Hořanský, Hlaváč (A), Haničinec, Zaremba, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Stránský, Galuška, Matula (C), Hladiš, Sedláček
    Trenér: Radek Pšurný

Rozhodčí: Petr Lacina – Jaromír Bláha, Josef Špůr