Kladno – Pardubice 4:3 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 2:1 (2:1 po s.n.)
Třinec – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:1 (kon.) | Sparta – Zlín 4:3 (kon.)
Slavia – Olomouc 3:4 (0:1 po s.n.) | Liberec – Jihlava 9:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HC Motor České Budějovice
Sobota 27.09.2014, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů

Z Mladé Boleslavi je to pro dnešní den vše. Přeji vám hezký zbytek slunečného odpoledne a opět někdy u hokeje napočtenou. (14:34:50)

Domácí zaslouženě vyhráli i díky dobrým vstupům do posledních dvou třetin, zvláště pak té třetí, ve které vstřelili dva góly. Nejdříve střílel Motloch ve 41. minutě a ve 43. minutě proměnil bravurně trestné střílení Jakub Kotala. Bruslaři si tak připisují další tři body do extraligové tabulky.

60:00

59:58
    V závěru ještě velký závar před Růžičkou, ale i tak domácí vítězí!

59:38

59:20
    Power – play hostů.

59:19
    Hosté už nekladou velký odpor.

58:30
    Pašek nahrával Škopkovi, druhý jmenovaný se napřáhl, jen těsně však minul.

58:10
    Bruslaři jsou v útočném pásmu.

57:44

57:38
    Vyloučení na straně domácích. Zdeněk Borovec (MBL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

57:26
    Buly před Mazuchem.

56:25
    Hosté se dostali před Růžičku a ten raději přikrývá kotouč.

56:18
    Bernadova střela se otřela o plexisklo za Mazuchovou klecí.

55:44
    Josef Matoušek (CEM) byl navíc vyloučen na dvě minuty za napadení.

55:43
    Pořízek ve výhodě střelil jen do výstroje gólmana.

55:27
    Hostům už se hodně krátí čas na případné vyrovnání.

55:12
    Hra je v těchto chvílích plná nepřesností.

54:24
    Růžička nyní musel krotit velmi nebezpečné střely, stále ale drží svůj tým nad vodou.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 22. Kotala (Kurka), 41. Motloch (Chvátal, Ďurač), 43. Kotala – 30. Šafář (Klinecký, Suchánek)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Pechek) – Mašek, Tůma, Kurka, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Pätoprstý, Chvátal, Brzák, Borovec, Pořízek, Volf, Ďurač, Sonnek, Motloch
    HC Motor České Budějovice: Mazuch (Kadlec) – Škopek, Hanus, Klinecký, Matušek, Břečka, Kutiš – Švec, Brož, Ruda, Šuhaj, Marek, Vostřák, Vácha, Panáček, Šafář, Pašek, Suchánek

Rozhodčí: Hribik – Potůček, Tasch