Kladno – Pardubice 4:3 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 2:1 (2:1 po s.n.)
Třinec – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:1 (kon.) | Sparta – Zlín 4:3 (kon.)
Slavia – Olomouc 3:4 (0:1 po s.n.) | Liberec – Jihlava 9:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HC Motor České Budějovice
Sobota 27.09.2014, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů

57:38
    Vyloučení na straně domácích. Zdeněk Borovec (MBL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

55:44
    Josef Matoušek (CEM) byl navíc vyloučen na dvě minuty za napadení.

48:42
    Opět se vylučuje na straně domácích. Hákováním se provinil Milan Průšek (MBL).

42:29
    David Chvátal (MBL) je první vyloučeným ve třetí třetině. Za vražení loktem si odsedí dvě minuty a hosté dostávají příležitost ke snížení.

30:46
    Vylučuje se na straně Budějovických. Za sekání sedí Jakub Šafář (CEM) .

17:47
    Denis Pätoprstý (MBL) vyloučen na dvě minuty za napadení. V závěru třetiny tak mají příležitost dostat se do vedení hosté.

10:06
    Lukáš Motloch (MBL) dostává 2 + 10 minut zazásah do oblasti hlavy a krku. Jeho dvouminutový trest tak odpykává Vojtěch Němec (MBL).

06:45
    Hosté budou hrát 45 sekund v dvojnásobném oslabení. Vladimír Hanus (CEB) je také na trestné lavici. Pyká za vysokou hůl.

05:30
    První vyloučení nastává na straně hostí. Daniel Klinecký (CEM) odpykává dvouminutový trest za hrubost.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 22. Kotala (Kurka), 41. Motloch (Chvátal, Ďurač), 43. Kotala – 30. Šafář (Klinecký, Suchánek)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Pechek) – Mašek, Tůma, Kurka, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Pätoprstý, Chvátal, Brzák, Borovec, Pořízek, Volf, Ďurač, Sonnek, Motloch
    HC Motor České Budějovice: Mazuch (Kadlec) – Škopek, Hanus, Klinecký, Matušek, Břečka, Kutiš – Švec, Brož, Ruda, Šuhaj, Marek, Vostřák, Vácha, Panáček, Šafář, Pašek, Suchánek

Rozhodčí: Hribik – Potůček, Tasch