Motor ČB – Most 6:0 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 1:3 (kon.) | Havířov – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Prostějov – Kadaň 3:2 (1:0 po s.n.) | Litoměřice – Kladno 6:3 (kon.) | Jihlava – Šumperk 3:2 (po pr.)
Třebíč – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Piráti Chomutov
Sobota 27.09.2014, 17:00 • Ústecká Arena • 1. liga (ČR)

57:54
    Bude se hrát 4 na 4. Domácí hráč Jaroslav Roubík (UNL) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

57:11
    Vyloučen chomutovský hráč Tomas Sinisalo na dvě minuty za sekání. Ústí tak má větší šanci snížit vedení Chomutova.

48:54
    Vyloučen domácí Vít Budínský na dvě minuty za sekání.

42:51
    Vyloučen chomutovský Štěpán Hřebejk (CHM) na dvě minuty za napadení.

37:53
    Vyloučen Petr Přeučil (UNL) na dvě minuty za podražení.

34:08
    Vyloučen ústecký Ondřej Smetana (UNL) za sekání. Chomutov bude hrát přesilovou hru.

31:34
    Vyloučen hostující Marek Hovorka (CHM) na dvě minuty za hákování. Slovan hraje přesilovou hru čtyři na tři.

31:14
    Vyloučen hostující Mario Scalzo (CHM) také na dvě minuty za sekání. Minuty se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

30:10
    Vyloučen domácí Kamil Černý (UNL) na dvě minuty za sekání.

21:01
    Vyloučen domácí hráč Tomáš Kolafa na dvě minuty za hákování.

14:23
    Přibližně minutu se bude hrát bude se hrát 4 na 4. Jan Rutta (CHM) vyloučen na 2 minuty za sekání.

13:15
    První vyloučení tohoto utkání. Jakub Suchan (UNL) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

Soňa Jirásková

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 1. Kolafa – 6. Šagát (O. Kaše, D. Kaše), 36. Koma (Růžička), 52. Hřebejk (Kämpf, Skinner)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Černý, Vágner, Kolafa, Smetana, Brož, Holomek, Zdvořáček – Budínský, Roubík, Rod – Meidl ,Kloz, Tůma – Gengel, Vávra, Přeučil – Suchan, Pořický, Kuchynka.
    Piráti Chomutov: Strmeň (Hanuljak) – Drtina, Rýgl, Scalzo, Rutta, Skinner, Koma, Šulák – Hovorka, Dušek, Květoň – Sinisalo, Růžička, McGregor – Hřebejk, Kämpf, Moore – Šagát, Kaše D., Kaše O.

Rozhodčí: Daniel Jechoutek, Jan Krátký, Milan Svoboda