Děčín – Pelhřimov 0:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 2:1 (po pr.)
Poruba 2011 – SK Karviná 4:3 (po pr.) | SHK Hodonín – Technika Brno 1:2 (0:1 po s.n.) | Frýdek-M. – Val. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Břeclav – Opava 3:5 (kon.) | Kolín – Tábor 1:5 (kon.) | Klatovy – Řisuty 2:5 (kon.)
Sokolov – Žďár n/S 5:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Bílina 4:1 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 1:3 (kon.)
Kobra – Nymburk 4:2 (kon.)
HC Trutnov
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 27.09.2014, 18:00 • PRO HOCKEY Aréna Trutnov • 2. liga skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HC BAK Trutnov: Jeschke (Čáp)-Antonín ''A'', Voženílek, Chaloupka, Poul, Dufek, Škvor, Karlík, Kozák-Veselý, Šimoníček ''A'', Janoušek, Březina, Chytráček, Luštinec ''C'', Perutek, Mašek, Zítka, Vacek, Tatar, Smékal

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Abrahám)-Hamerský, Lenoch, Skočovský, Jebavý, Klement, Hlaváč, Kadavý, Jakubec ''C'', Filip ''A'', Fořt, Matějka, Bláha ''A'', Šťastný, Jirků, Vlach, Půlpán, Oppelt, Krsek, Srnský

Rozhodčí: Vokřál-Svatopluk, Rybáček.

Vítáme vás u dnešního online přenosu, který vám přinášíme z Trutnovské PRO HOCKEY Arény. Ta dnes zažije další z duelů mezi odvěkými rivaly HC BAK Trutnov a HC STADION Vrchlabí. Tyto dva týmy se utkaly již několikrát , avšak v sezóně 2012/2013 se střetli proti sobě 6x. Dnešní utkání bude velice speciální pro Trutnovské borce, kteří dnes těsně před začátkem utkání pokřtí novou sadu dresů.

Hosté nastupují na led za pískotu domácích fanoušků.

Domácí nastupují na led za svoji hymny v nových dresech.

Nyní proběhne křest nově sady dresů, které pokřtí starosta Trutnova Ivan Adamec, předseda klubu Zdeněk Poul a kapitán Jakub Luštinec.

Nyní slavností buly Ivana Adamce.

Vše je připraveno utkání za malou chvíli začne.

00:01

00:17
    Těžké nahození Voženílka, ovšem hostující gólman si s přehledem poradil.

01:06
    Nyní projel kotouč kolem hole Chytráčka, který by měl úplně odkrytou klec.

02:29
    2min za držení dostává domácí Perutek.

03:13
    Skvělý Jeschke nyní zakročil proti několika dorážkám Vrchlabských.

05:36
    2min za naražení na hrazení dostává hostující Hamerský.

05:58
    Velký závar teď vznikl před brankou hostů, ale první kdo našel puk mezi hráči byl golman Neužil.

06:29
    Icing domácích.

07:36

07:36
    2min za vysokou hůl dostává hostující Klement.

08:19
    Dobrá střela Dufka, dobrý zákrok Neužila.

09:36

09:57
    Tvrdou vzpomínku si nyní odnese Klement, který dostal tvrdý hit od Březiny.

10:43

10:59
    Klement již znovu začíná řádit, teď to okusil domácí Voženílek.

11:43
    Vrchlabí vstřelilo branku!

Vrchlabí otevírá skóre dnešního zápasu. Po špatném bránění Filipa se ke kotouči dostal Jakubec, a ten se trefil pod vyrážečku domácí Jeschkeho.

12:32
    2min za ned.bránění dostává hostující Bláha.

14:25
    2min za hrubost dostává domácí Luštinec a současně hostující Hamerský.

14:32

15:57
    Skvělý zákrok Jeschkeho proti střele Půlpána.

16:44
    2min za sekání dostává domácí Voženílek.

16:52
    Největší šance domácích, kterou měl Chytráček ten však svůj brejk neproměnil.

18:44

20:00

20:01

21:24
    Nyní na ledě zůstává hostující Fořt.

21:31
    Nic vážného to asi nebude po svých odjel na střídačku. 2min za nesp.chování dostává hostující Hamerský.

23:31

24:15
    Puk se dostal do ochranné sítě za brankou hostů. Vhazování ve středním pasmě.

24:23

24:45
    2min za drženi dostává domácí Voženílek.

26:38
    Skvělý zákrok Jeschkeho proti střele Lenocha.

26:45

28:12
    2min za sekání dostává hostující Kadavý.

28:12
    Velkou šanci měl před maličkou chvíli Luštinec, ten byl ale faulován.

29:37
    2min za sekání dostává domácí Karlík.

29:47
    Trutnov právě vstřelil branku!

Nádherný gól od Petra Chytráčka. Skvělou nahrávku Luštince následovala skvělá střela CHYTRÁČKA pod vyrážečku Neužila.

30:12

31:26
    2min za hrubost dostává hostující Matějka a 2min za krosček dostává domácí Chaloupka.

31:37

32:00
    Hodně těžkou práci měl nyní Neužil proti střele Březiny.

32:35

33:57
    2min za držení si jde odpykat domácí Voženílek.

34:19
    Neuvěřitelná šance Chytráčka, který jel znovu sám na Neužil, ten však jeho pokus mezi nohy chytá.

35:25

35:57

36:34
    další vyloučení domácích nyní dostává 2min za hákování Karlík.

37:50
    2min za naražení na hrazení dostává domácí Antonín.

42:56
    Dobrá střela Veselého, která zazvonila na horní tyčce.

43:55
    2min za hákování dostává domácí Chytráček.

45:55

46:01

46:37
    2mina hru vysokou holí dostává hostujíc Bláha.

47:03
    Tečovanou střelu Voženílka teď dobře zastavil hostující golman Neužil.

48:37

50:17
    2min za krosček dostává domácí Škvor.

51:25
    2min za držení dostává hostující Hamerský.

52:17

53:25

53:56

A je to tu 6min před koncem se hosté ujímají vedení a velkou zásluhu na tom má ŠŤASTNÝ, který se trefil mezi nohy Jeschkeho ihned po buly.

56:11
    Skvělý zákrok proti brejku Šťastného nyní předvedl Jeshke.

57:02

Po odrazu od mantinelu se kotouč dostal k Bláhovi, a ten měl odkrytou klec.

Marek Voňka

Branky a nahrávky: 30. Chytráček (Luštinec) – 12. Jakubec (Filip), 54. Šťastný, 58. Bláha

HC Trutnov: Jeschke (Čáp)-Antonín ''A'', Voženílek, Chaloupka, Poul, Dufek, Škvor, Karlík, Kozák-Veselý, Šimoníček ''A'', Janoušek, Březina, Chytráček, Luštinec ''C'', Perutek, Mašek, Zítka, Vacek, Tatar, Smékal

Rozhodčí: Vokřál-Svatopluk, Rybáček