Děčín – Pelhřimov 0:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 2:1 (po pr.)
Poruba 2011 – SK Karviná 4:3 (po pr.) | SHK Hodonín – Technika Brno 1:2 (0:1 po s.n.) | Frýdek-M. – Val. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Břeclav – Opava 3:5 (kon.) | Kolín – Tábor 1:5 (kon.) | Klatovy – Řisuty 2:5 (kon.)
Sokolov – Žďár n/S 5:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Bílina 4:1 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 1:3 (kon.)
Kobra – Nymburk 4:2 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
4:3 (0:1, 0:2, 3:0 - 1:0)
SK Karviná
Sobota 27.09.2014, 17:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

59:48
    Zdeněk Deutsch musel zatáhnout za záchrannou brzdu, inkasuje 2 minuty za hákování. Poruba si znovu zahraje přesilovku 5 na 3.

58:28
    Uvidíme dokonce 52 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3. Karel Vydra inkasuje 2 minuty za podražení. Dokáže Poruba vyrovnat?

57:20
    Vaněk s Krayzlem i v oslabení zahrozili s vynutili si alespoň faul. Na trestnou lavici odchází Zdeněk Deutsch. Dostává 2 minuty za hákování. Hraje se 4 na 4.

56:16
    Trenér Smeták asi Adama Červenku moc nepochválí. Inkasuje totiž 2 minuty za podražení. Přesilovka pro Karvinou.

45:27
    Poruba si zahraje přesilovou hru, Daniel Graca inkasuje 2 minuty za hákování.

37:12
    Sérii nepřesností z obou stran zastavuje až faul Martina Kasperlíka, který inkasuje 2 minuty za sekání. Poruba si zahraje přesilovku.

28:33
    Poruba si vynutila soupeřův faul. Štěpán Štěpánek inkasuje 2 minuty za podražení. Přesilovka pro RT TORAX.

25:44
    Karviná si zahraje další přesilovku. David Zachar dostává 2 minuty za podražení.

23:29
    Uvidíme karvinskou přesilovku. Luděk Krayzel dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

18:46
    I když se to karvinským hokejistům nelíbí, je tady další porubská přesilovka. David Hoda inkasuje 2 minuty za držení hole.

15:58
    Ne na dlouho. Na lavici hanby totiž odchází Marek Holý a porubská přesilovka může pokračovat. Sudí Šutara ukazuje 2 minuty za krosček.

13:28
    Menší trest za sekání dostává bývalý porubský obránce Tomáš Mládenka. Přesilovka pro RT TORAX.

07:13
    Přesilovou hru si zahraje také Poruba. Na lavici hanby putuje Karel Vydra, verdikt rozhodčího zní 2 minuty za podražení.

03:47
    A právě Rostislav Vaněk je prvním vyloučeným hráčem utkání, od sudího Šutary inkasuje 2 minuty za podražení. Přesilovka pro SK Karvinou.
    Branky a nahrávky: 43. Chaloupka (Kilnar), 44. Hulva (Puškár, Seidler), 60. Vaněk (Hulva, Krayzel), 62. Chaloupka (Javín, Seidler) – 14. Kasperlík, 25. Holý (Hoda, Graca), 27. Luka (Deutsch)

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Gleich) – D. Vajda, Puškár, Šindelář, Ovšák, Javín, Peslar, L. Prokop – Mihal, Červenka, Buček, Chaloupka, Hulva, Zachar, Seidler, Vrána, Krayzel, Pavlačka, Vaněk, Kilnar, Sedlář.
    SK Karviná: Vrba (Volf) – Hoda, Graca, Jaroch, Mládenka, Malík, Zamecznik, Deustch, Vydra – Luka, Szajter, Kasperlík, Holý, Zakutanský, Juhasz, Štěpánek, Matějíček, Zuber, Barnošák, Foltýn, Dyrr.

Rozhodčí: Šutara – Jureček, Rychlý