HFK Olomouc – Hulín 1:1 (kon.) | Třebíč – Opava B 1:0 (kon.) | Kroměříž – Uničov 1:1 (kon.)
Prostějov – Zlín B 1:1 (kon.) | Hlučín – Zábřeh 2:2 (kon.) | Vyškov – Orlová 0:0 (kon.)
1. HFK Olomouc
1:1 (1:0)
SK Spartak Hulín
Sobota 04.10.2014, 14:30 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga

Infarktový závěr celého utkání! HFK celý druhý poločas odolával tlaku hostujících hráčů. Změna přišla paradoxně až po vyloučení Číhala, který doplatil především na hloupou kartu z prvního poločasu. HFK se nechal nepochopitelně zatlačit, hosté převzali iniciativu a zužitkovali ji ve vyrovnávací gól Kopečného. (16:26:23)

90+2

90+1
    Kopečný málem šokoval celý stadion! Tentokrát další dobrou příležitost nevyužil a zamířil pouze nad!

90
    Hulín právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelná záležitost! Domácí se nepochopitelně nechali zatlačit deseti hráči, čehož využil MILOŠ KOPEČNÝ, který nasadil jesličky Lukáškovi a zamířil přesně!

89
    Na první tyči minul hlavou míč Elšík, Hulín je nyní i přesto že hraje v deseti jasně lepší.

88
    Lukášek na poslední chvíli zablokoval střelu Červenky.

87
    Elšík ve vzdušném souboji fauloval loktem Lukáška.

86
    Lysoněk střídá Hornicha.

85
    Číhal šel nebezpečně do střetu s Bučkem, za což ho sudí Cieslar ocenil druhou žlutou kartou a odeslal ho předčasně do sprch.

83
    Centr Krhuta poslali domácí na roh.

82
    V Holici vidíme další selhání útočníka. Pezzotti si obhodil i hostujícího gólmana, hlavičkou pak ale minul prázdnou bránu!

81
    Bača si při zpracování pomohl rukou, což sudí nepřehlédl.

80
    Dvořáčkovi utíká míč do zámezí. Ani z tohoto útoku tak Hulín nevyrovná.

79
    Další dobrý obranný zákrok Paciorka, jenž hraje s velkým přehledem.

78
    Hornich poslal k zemi Lacigu a vidí kartu žluté barvy.

77
    Několik střeleckých pokusů Hulína, všechny však skončili v hradbě těl před bránou.