Valencia – Atlético 3:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Barcelona 0:2 (kon.) | Eibar – Levante 3:3 (kon.)
Almería – Elche 2:2 (kon.) | Malaga – Granada 2:1 (kon.)
Valencia CF
3:1 (3:1)
Atlético Madrid
Sobota 04.10.2014, 16:00 • Estadio de Mestalla, Valencia (kapacita 55 000 diváků) • Španělská LaLiga

Já se s vámi pro dnešní den loučím. Přeji vám hezký zbytek dne. (17:55:16)

A máme za sebou konec tohoto velmi pěkného utkání. Ve druhém poločase branka nepřišla, nicméně to nic neměnilo na kvalitě utkání. Sice se v druhém poločase zvýšilo počet faulů a začalo se hrát tvrdě, ale kvalita fotbalu byla na dobré úrovni. Žádná vyložená příležitost ve druhém poločase nepřišla. Zmínit musíme určitě případ Alessandra Cerciho, který na hřiště přišel v 66. minutě a také ho opustil dvě minuty před jeho koncem, když obdržel červenou kartu.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává José Gayá (Valencia CF).

90+3
    Jeden z domácích hráčů mohl jít sám na brankáře, ale celá akce byla přerušena ofsajdem.

90+2
    Alessandro Cerci sice branku vstřelil, ale ještě před tím si míč zpracoval rukou a rozhodčí tohoto italského záložníka potrestal druhou žlutou kartou, respektive červenou a hosté budou dohrávat o deseti.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví celkem čtyři minuty.

90
    Střela Gabiho z pětadvaceti metrů mířila nad branku Alvese.

89
    Byl odpískán faul na Gámeze.

88
    Od vlastní brány bude odkopávat brazilský brankář domácích Diego Alves.

88
    Ani z jednoho ze tří rohů si nedokázali hosté vytvořit nějaké nebezpečí.

86
    Na zadní tyči se dostal k balonu Raúl García, který však nemířil přesně.

85
    Rohový kop pro Atlético.

84
    Domácí rozehráli standardní situaci raději na krátko, aby neriskovali zbytečně hostující protiútok, který umí být smrtící.

83
    Na hřišti zůstává ležet opět kapitán domácích Parejo, ale vypadá to, že ve hře by pokračovat měl.

82
    Mandžukič se napřáhl volejem do míče, ale trefil pouze stojícího Barragána.

81
    Začíná nám poslední desetiminutovka základní hrací doby. Atlético se stále snaží něco vymyslet, ale zatím marně.

79
    Diego Alves je si dnes opravdu velmi jistý. Opět dostal balon na nohy a byl atakován Mandžukičem. V klidu si balon posunul směrem vpřed a odehrál míč mimo své území.

78
    Na centr do šestnáctky Madridu si naskakoval Rodrigo, ale nedokázal odhlavičkovat směrem do brány.

Petr Peleška

Branky: 6. Miranda (vla.), 7. Gomes (Alcácer), 13. Otamendi (Piatti) – 29. Mandžukić

Karty:   45. Gomes (VAL), 58. Parejo (VAL), 74. Fuego (VAL), 90+4. Gayá (VAL) – 69. Cerci (ATM)   90+2. Cerci (ATM)

Neproměněná penalta: 45+1. Siqueira (ATM), brankář Diego Alves zneškodnil

Valencia CF: Diego Alves – Barragán, Mustafi, Otamendi, Gayá – Parejo (C), Fuego, Gomes (71. Augusto) – Piatti (63. Orban), Alcácer (75. Feghouli), Rodrigo.
    Náhradníci: R. Yoel – Cancelo, Vezo, Orban, de Paul, Augusto, Feghouli, Gil.

Atlético Madrid: Moyà – Gámez, Miranda, Godín, Siqueira – Mendes (72. Raúl García), Gabi (C) – Koke, Griezmann (66. Cerci), Turan (69. Jiménez) – Mandžukić.
    Náhradníci: Oblak – Torres Juanfran, Giménez, Raúl García, Cerci, Jiménez, Ñíguez.

Rozhodčí: Teixeira – Díaz, Torre