HFK Olomouc – Hulín 1:1 (kon.) | Třebíč – Opava B 1:0 (kon.) | Kroměříž – Uničov 1:1 (kon.)
Prostějov – Zlín B 1:1 (kon.) | Hlučín – Zábřeh 2:2 (kon.) | Vyškov – Orlová 0:0 (kon.)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
1:1 (0:0)
SK Uničov
Sobota 04.10.2014, 15:30Moravskoslezská fotbalová liga

Konec zápasu. Utkání končí vcelku zaslouženou remízou, když Uničov držel míč na svých kopačkách spíše v prvním poločase. Hanácká Slavie zlepšeným výkonem v druhé půli zatlačila hosty na jejich půlku, ovšem bez patřičného efektu. Hosté po krásné akci strhli vedení na svou stranu, nicméně domácí dokázali vyrovnat. (17:20:51)

90+1
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Žmolík, přichází Řehák.

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty

89
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jeřábek, přichází Nuc.

84
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Neubert, přichází Slaměník.

79
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Zdeněk Šturma, přichází Josef "Pepišta" Ferko.

76
    Po zblokované střele Šturmy kopou domácí rohový kop, avšak bezúspěšně.

75
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Aleš Krč, přichází Michal Stříž.

69
    Po následném přímem kopu Chýly z takřka 40 metrů vyráží míč s námahou za hranici šestnáctky hostující brankař.

69
    Žlutou kartu dostává Ševčík Ondřej (SK Uničov).

64
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ŠEVČÍK. Po úniku Šturmy a centru z levé strany se volejem trefuje z 11 metrů Adam Ševčík.