Bayern – Hannover 4:0 (kon.) | Dortmund – Hamburg 0:1 (kon.) | Leverkusen – Paderborn 2:2 (kon.)
Hoffenheim – Schalke 2:1 (kon.) | W. Brémy – Freiburg 1:1 (kon.) | Frankfurt – Kolín nad Rýnem 3:2 (kon.)
Borussia Dortmund
0:1 (0:1)
Hamburger SV
Sobota 04.10.2014, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga

Ode mě to bude pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. (17:30:40)
    Hamburger SV čekal v Bundeslize na venkovní výhru 14 zápasů (12 proher, 2 remízy)

Dnešní zápas sledovalo přímo na stadionu 80 667 diváků.

Zápas končí výhrou Hamburku!
    Jediná branka padla ve 35. minutě, postaral se o ní po perfektní akci Nicolaie Müllera Lasogga. Druhý poločas se nesl ve znamení velkého tlaku domácího celku, jenže brankou tento tlak neskončil. A jelikož fotbal se hraje na góly, tři body tak získal Hamburk, za který odehrál posledních 12 minut (včetně 5 minut nastavení) i český záložník Petr Jiráček.
    Brankář Jaroslav Drobný podal zodpovědný výkon a kromě žluté karty za zdržování získal i čisté konto.

90+6

90+6
    Weidenfeller odhlavičkoval míč přímo k Jiráčkovi, proti jeho střele se ale stihnul vrátit do branky.

90+5
    Útočného faulu se dopustil Papastathopoulos. Velká komplikace pro domácí a zřejmě zhacení poslední šance.