Heracles – Breda 6:1 (kon.) | Cambuur – Dordrecht 4:1 (kon.) | Willem II – Heerenveen 2:1 (kon.)
Utrecht – GA Eagles 2:3 (kon.)
Heracles Almelo
6:1 (3:0)
NAC Breda
Sobota 04.10.2014, 18:30 • Polman Stadion Almelo • Nizozemská Eredivisie

Pro dnešek se s vámi loučím a u dalších zápasů na počtenou. (20:22:21)
    Pozápasová děkovačka domácích

Heracles zvládl dnešní utkání opravdu s noblesou a připisuje si první body do tabulky nizozemské Eredivisie. Již ve dvacáté minutě vedli domácí 2:0, poté přišla červená karta pro Pericu a nakonec domácí rozstříleli domácí Bredu 6:1! Jednu branku si připsal také Jaroslav Navrátil, hrající za domácí Heracles Almelo.

90+2
    Jaroslav NAVRÁTIL - 6:1

90+2
    Heracles právě vstřelil branku!
    A Heracles ukončuje dnešní utkání opravdu stylově. Šestý gól do sítě NAC dává JAROSLAV NAVRÁTIL, který měl před sebou po skvělé práci svých spoluhráčů opravdu prázdnou bránu.

90+1
    Centr domácích odvrací Damčevski.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat 2 minuty. Opravdu není důvod k většímu nastavení.

89
    Utkání se prakticky jen dohrává.

87
    Na druhé straně musel zasahovat i ten Rouwelaar, ale tentokrát nebyl překonán.

86
    Neuvěřitelné, co nyní zahodili hosté. Po rohu utekl obraně Sarpong, ale střelou trefil jen tyč Telgenkampovy brány. Odražený balón nejdřív zablokoval jeden z obránců a další dorážku skvěle chytil brankář Heraclesu.

86
    Rohový kop pro Heracles Almelo.

85
    Domácím pět vstřelených branek očividně nestačí a stále se derou do útoku.
    Iliass Bel HASSANI - 5:1

83
    Heracles si bere čtyřgólové vedení zpět. Z kraje velkého vápna se parádně trefil ILIASS BEL HASSANI! Brankář NAC byl bez šance.

82
    Další obrovský tlak domácích. Balón se několikrát odrazil až k Fledderusovi, který ho napálil na bránu. Ten Rouwelaar si připsal krásný zákrok.

80
    Bruns se po jednom ze soubojů těžce zvedal z trávníku, ale ošetření nebude třeba.

79
    Navrátilův prudký centr sebral ze vzduchu ten Rouwelaar.

Lukáš Podleśny

Branky: 10. Veldmate (pen.), 20. Bruns, 40. Weghorst, 64. Pelupessy, 83. Hassani, 90+2. Navrátil – 75. Sauntjens

Karty:   34. Weghorst (HRC)   29. Perica (BRD)

Heracles Almelo: Telgenkamp – te Wierik, Koenders, Veldmate, Fledderus (C) – Bruns, Pelupessy, Cziommer – Tannane, Weghorst, Linssen
    Náhradníci: Fij – Sibum, Bel Hassani, Paljić, Navrátil, Zomer, Rienstra

NAC Breda: ten Rouwelaar (C) – Drost, Damčevski, Amieux, Ssewankambo – Falkenburg, Matić, De Kamps – Tighadouini, Perica, Boateng
    Náhradníci: Babos – El Allouchi, Robinson, Sarpong, Seuntjes, Suk, van der Weg

Rozhodčí: Janssen – Strijker, Gerritsen