Valencia – Atlético 3:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Barcelona 0:2 (kon.) | Eibar – Levante 3:3 (kon.)
Almería – Elche 2:2 (kon.) | Malaga – Granada 2:1 (kon.)
SD Eibar
3:3 (0:2)
Levante UD
Sobota 04.10.2014, 20:00 • Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar • Španělská LaLiga

Je za námi divoké utkání, které zprvu patřilo spíše Levante. Dvoubrankový náskok hostujícímu celku ale nevydržel, Eibar ve druhé půli srovnal stav. Ještě jednou se hosté ujali vedení, a to zásluhou Casadesúse. Na konečných 3:3 ale vyrovnal v poslední minutě nastavení Piovaccari. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího, doufejme neméně atraktivního duelu, nashledanou!

Střely na branku: 6:5 (21:52:57)

90+4
    Federico PIOVACCARI - 3:3

90+4
    Eibar právě vstřelil branku!
    Neskutečný závěr duelu! Eibar vybojuje alespoň bod. FEDERICO PIOVACCARI získal balon a vynikající ranou z otočky zamířil k levé tyči.

90+2
    Eibar se snaží s výsledkem ještě cosi provést, ovšem jedná se již spíše o záblesky. Levante se prezentuje velmi dobře zkonsolidovanou defenzivou.

90
    Javi Lara zkoušel vypálit, ovšem balon zamířil zhruba metr vedle levé tyče. K základní hrací době utkání budou nastaveny rovné čtyři minuty.

89
    Volný kop pro Eibar, a to ze zhruba pětatřiceti metrů. Jak s touto příležitostí naloží?

88
    Do konce základní hrací doby zbývají dvě minuty, Eibar se stále snaží s výsledkem cosi provést, ovšem zatím se mu to příliš nedaří.

87
    Lillo byl při svém přechodu do ofenzivy zastaven nedovoleným způsobem. Zhruba z poloviny hrací plochy tak bude rozehrávat Eibar.

86
    Opět střídání na straně Levante. Místo Moralese naskočí do hry Sissoko.

84
    Na trávníku se opět přiostřuje, v okolí středového kruhu dochází dokonce k rozmíšce. Hlavní sudí ale další karetní trest udělovat nebude.

82
    Střídat se bude ale také na straně Levante. Ze hry odchází Barral, místo kterého okusí poslední minuty utkání Xumetra.

81
    Domácí ekipa hnedle vzápětí reaguje a střídá. Hrací plochu opouští Arruabarrena, kterého nahradí Lekić.
    Radost hostí po Casadesúsově brance

79
    Arruabarrena (EIB) poté dostává za protesty žlutou kartu.
    Víctor CASADESÚS - 2:3

79
    Levante právě vstřelilo branku!
    Eibar bude muset spolknout velmi hořkou pilulku. Po vzdušném souboji se dostal k volnému balonu VÍCTOR CASADESÚS, který poté přesně vymetl levý horní růžek domácí branky.

77
    Nyní se Mariño příliš nezapotil, lehká střela doputovala přesně do jeho náručí. Hostující brankář poté rozehrál mezi své spoluhráče.

75
    Tak to je velká škoda pro domácí celek. Saúl vsítil vedoucí branku, ovšem poté se ozval hvizd pomezního arbtira, který viděl ofsajd. Nutno podotknout, že nesprávně, což prokázal opakovaný záběr.

Libor Kucza

Branky: 47. P. López (vla.), 70. Saúl (Lara), 90+4. Piovaccari – 2. Morales, 44. Camarasa, 79. V. Casadesús (Rubén García)

Karty:   52. Bóveda (EIB), 79. Arruabarrena (EIB) – 47. V. Casadesús (LVN)

SD Eibar: Irureta – Bóveda, Albentosa, Abraham (46. Lillo), Navas – Errasti, D. García – Saúl, Arruabarrena (C) (81. Lekić), Lara – Á. Rodríguez (46. Piovaccari).
    Náhradníci: Jaime Jiménez – Lillo, Capa Rodríguez, D. Boateng, Piovaccari, D. Nieto, Lekić.

Levante UD: Mariño – Toňo, Rodas (C), Vyntra, P. López (71. El Adoua) – Camarasa, Diop – Rubén García, Morales (86. Sissoko), V. Casadesús – Barral (82. Xumetra).
    Náhradníci: J. Fernández – El Adoua, El Zhar, Xumetra, Pérez, Ivanschitz, Sissoko.

Rozhodčí: Undiano – Cabañero, Zancada