Kazachstán – Česko 2:4 (kon.) | Island – Nizozemsko 2:0 (kon.) | Lotyšsko – Turecko 1:1 (kon.)
Andorra – Izrael 1:4 (kon.) | Bosna – Belgie 1:1 (kon.) | Wales – Kypr 2:1 (kon.)
Chorvatsko – Ázerbájdžán 6:0 (kon.) | Malta – Itálie 0:1 (kon.) | Norsko – Bulharsko 2:1 (kon.)
Wales
2:1 (2:1)
Kypr
Pondělí 13.10.2014, 20:45 • Cardiff City Stadium • Kvalifikace ME

Máme za sebou dnešní utkání. První poločas jasně ovládli domácí. V druhém poločase jsme ale mohli vidět brzké vyloučení na domácí straně a hosté hráli skoro celou druhou půli přesilovku. Tu se jim však nepodařilo využít, a tak dnes domácí vítězí 2:1 a připisují si důležité tři body. To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. (22:42:57)

90+5

90+4
    Merkis vyfasoval ještě žlutou kartu v závěru.
    Fanoušci Walesu už oslavují vítězství

90+4
    Hráči Walesu jsou stále u míče.

90+3
    Bale dnes desetkrát vystřelil na branku.

90+3
    Baleova střela byla zblokována na rohový kop.

90+2
    Hráči Walesu drží míč na svých kopačkách.

90+1
    Edwards vyfasoval za svůj faul žlutou kartu.

90+1
    I v druhém poločase nastavuje hlavní sudí čtyři minuty nad rámec.

89
    Hráči Walesu drží míč na útočné polovině.

88
    Bale si opravdu někdy dělá ze svých protihráčů kužely.

87
    Edwards se dostal k hlavičce, ta letěla nakonec nad branku.

86
    Centr z volného přímého kopu byl odvrácen na rohový kop.

86
    Těsně před vápnem byl faulován Bale, Kyriakou vyfasoval žlutou kartu.

85
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Angelis Angeli, přichází Andreas Papathanasiou.

85
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Hal Robson-Kanu, přichází Jake Taylor.
    Efrem blízko vyrovnání

84
    Efrem měl na hlavě vyrovnání. Jeho hlavička však míří těsně nad!

83
    Robson-Kanu se dostal ke střele. Ta byla hodně mizerná.

82
    Kypřané jsou nyní směrem dopředu velmi špatní a nemohou na obrana Walesu vyzrát.

80
    Deset minut mají ještě hráči Kypru na vyrovnání. Nyní kombinují před vápnem Walesu.

77
    A další volný přímý kop pro Wales. Tohle domácím přesně vyhovuje.

76
    Nyní to byl centr. Ten však skončil hned na hlavě prvního obránce Kypru.

75
    Volný přímý kop pro Wales zhruba ze třiceti metrů. K míči se staví opět Bale.

75
    Máme zhruba patnáct minut do konce dnešního zápasu a domácí stále vedou 2:1.

72
    Bale se postavil k míči. Jeho střela šla ale vysoko nad branku. Hra pokračuje odkopem od branky.

71
    Volný přímý kop pro Wales zhruba ze třiceti metrů.
    Baleova nebezpečná střela z téměř nulového úhlu

69
    Bale se krásně probil ve vápně až do zakončení a z úhlu jen těsně minul branku. Opravdu dobrá šance!

68
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Marios Nicolaou, přichází Nektarios Alexandrou.

68
    Christofi se dostal k centru do vápna. Hennessey však míč chytá do své náruče.

66
    Angeli se dostal ke střele zhruba ze třiceti metrů. Ta mířila hodně vysoko nad branku.

64
    Sotiriou se úplně zbytečně rukou ohnal proti obránci Walesu a vidí žlutou kartu.

62
    No hostům se zatím moc nedaří ohrozit branku Hennesseyho, i když hrají v početní přesile.

61
    David Cotterill se snažil z kraje vápna ocentrovat před branku. Jeho centr byl ale přetažený a mířil až do zámezí.

59
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází George Williams, přichází David Edwards.

58
    Hosté zahrávali rohový kop. Na centr z něj si nejvýše vyskočil Efrem. Jeho hlavička však míří mimo branku.

57
    Christofi se dostal ke střele. Ta mířila těsně vedle pravé tyče.

56
    Robson-Kanu se snažil ocentrovat do vápna hostů. Jeho centr byl ale velmi zpackaný.

54
    Dlouhou kombinaci před vápnem domácích zakončil svou nepovedou střelou Christofi.

52
    Hráči Walesu kombinují na vlastní polovině a šetří tím velmi drahocenné vteřinky.

51
    Hráči Kypru jsou u míče a kombinují před vápnem Walesu.

49
    Tak to je pro domácí hodně špatný vstup do druhého poločasu a budou to mít dnes ještě velmi těžké.

48
    Bale za protesty uviděl žlutou kartu.
    Kingův ošklivý a nesmyslný faul, navíc před zrakem rozhodčího, po kterém byl vyloučen.

48
    King za svůj zákrok vidí červenou kartu a míří do sprch!

46
    Právě nám začal druhý poločas dnešního utkání. U míče jsou hráči Kypru.

46

Máme za sebou první poločas dnešního utkání. Ten zatím ovládli domácí, kteří si vytvořili více šancí a z toho dvakrát skórovali. Hosté si také vytvořili pár šancí, proměnili však jen pouze jednu, a tak je stav utkání 2:1 pro Wales. Druhý poločas nám začne zhruba ve 21:52.

45+4
    Skvělý zákrok Kissase a dorážka Balea těsně nad

45+3
    Cotterill z úhlu pálil pouze do Kissase, odražený míč se dostal k Baleovi, který však branku přestřelil.

45+1
    Hlavní sudí nastavuje čtyři minuty nad rámec.

45
    K míči se opět postavil Vincent Laban. Jeho centr nyní končí pouze na hlavě Guntera.

44
    Volný přímý kop pro Kypr.

42
    Hráči Walesu jsou stále u míče a kombinují na útočné polovině. Určitě chtějí ještě vstřelit do konce prvního poločasu jednu branku.
    Bale pálí do břevna

40
    Bale nastřelil z volného přímého kopu břevno! Následnou dorážku jednoho z domácích vyhlavičkoval z brankové čáry Merkis.

39
    Angeli vyfasoval za svůj faul před vápnem žlutou kartu. Bale se staví k volnému přímému kopu.
    Vincent LABAN - 2:1

36
    Kypr právě vstřelil branku!
    Podobná situace jako u první branky Walesu. VINCENT LABAN zahrával volný přímý kop a jeho centr prošel až do branky.

34
    Cotterill D. teď nešťastně zajel do Merkise a vyfasoval žlutou kartu.

34
    Hraje se převážně ve středu hřiště, oba týmy dnes produkují mnoho nepřesných přihrávek.

31
    Nebezpečný centr do vápna domácích. Christofi na něj nakonec nedosáhl.

29
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Dossa Júnior, přichází Angelis Angeli.

28
    Teď to na stadionu jenom zahučelo. Robson-Kanu poslal do vápna přízemní centr, který Kissasovi vypadl, nakonec však Kissas dokázal míč napodruhé chytit.

28
    Ve hře se pokračuje. Wales je u míče.

27
    Hra je přerušena. Júnior špatně došlápl na nohu a musí být ošetřován.

26
    Bale v dnešním zápase jasně ukazuje, jak je důležitým hráčem pro Wales.

25
    Domácí hráči jsou určitě spokojení s dosavadním výkonem. Jsou stále u míče.
    Hal ROBSON-KANU - 2:0

23
    Wales právě vstřelil branku!
    Domácí navyšují své vedení. Bale krásnou přihrávkou poslal HALA ROBSONA-KANU samotného na brankáře, a ten se střelou mezi nohy Kissase prosadil.

22
    Tak po brance hru ovládají Velšané a jsou častěji u míče. Ale i hosté se sem tam dostanou do nějaké té šance.

20
    Hosté zahrávali volný přímý kop. Centr však mířil na hlavu prvního obránce, který míč odhlavičkoval daleko od branky.

19
    Nastala podobná situace jako při první brance. Nebezpečný centr do vápna hostů. Nyní byl však Kissas pozorný a míč chytil.

18
    Na centr do vápna domácích si počíhal Efrem. Míč si však nedokázal pořádně zpracovat a míč se od něj odrazil mimo branku.

15
    Bale vyzkoušel opět pozornost Kissase. Ten byl však i napotřetí pozorný.

15
    Domácí jsou na koni a kombinují na vlastní polovině. Tohle jim přesně vyhovuje.
    David COTTERILL - 1:0

13
    Velšané jdou do vedení! Centr střídajícího DAVIDA COTTERILLA zaplachtil až za záda Kissase.
    Baleova střela zpoza šestnáctky

12
    Bale se dostal před vápnem k míči. Prošel přes tři hráče a následně vypálil na branku. Střela mu ale moc nesedla a Kissas ji bez větších problémů chytil.

10
    Utkání je zatím docela vyrovnané, oba týmy mají zhruba stejné držení míče. Největší šanci si vytvořili Velšané, Bale se však z volného přímého kopu neprosadil.

9
    U míče jsou Velšané, kteří nyní kombinují ve středu hřiště. Uvidíme, co vymyslí.

8
    No zatím je zápas na dobré úrovni a diváci se na stadionu Cardiff City určitě baví.

6
    Bale se postavil k volnému přímému kopu. Jeho střela zaplachtila těsně před Kissasem. Ten však míč s problémy chytá.

6
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Simon Church, přichází David Cotterill.

5
    Ledley v následné potyčce vyfasoval žlutou kartu.
    Potyčka hráčů po faulu na Balea

4
    Hodně škaredým zákrokem byl teď sundán Bale. Nicolaou vyfasoval žlutou kartu.

4
    Hra nám již konečně pokračuje. Hosté jsou u míče a kombinují na útočné polovině.

3
    Church je stále ošetřován. Uvidíme, jestli bude v pořádku. Z trávníku jde po svých, ale drží se stále za rameno.

2
    Merkis se dostal do souboje s Churchem. Druhý zmiňovaný leží po souboji na trávníku a nejspíše má nějaký problém s ramenem.

1
    Právě nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali domácí, kteří nastoupili v červených dresech. Hosté nastoupili v dresech bílých.

1

-5
    Hráči již vstupují na trávník, každou chvíli nám začne dnešní utkání.
    Sestavy dnešních týmů

Wales: Hennessey – Gunter, Williams (C), Chester, Taylor – Williams, Bale, King, Ledley – Robson-Kanu, Church.
    Náhradníci: Williams, Letheren – Davies, Edwards, Gabbidon, Ricketts, Williams, Lawrence, Edwards, Cotterill, Taylor, John.

Kypr: Kissas – Kyriakou, Merkis, Júnior, Antoniades – Efrem, Nicolaou, Makrides (C), Laban, Sotiriou – Christofi.
    Náhradníci: Georgallides, Loizou – Sielis, Angeli, Aresti, Charalambides, Alexandrou, Artymatas, Kolokoudias, Makris, Stylianou, Papathanasiou.

Wales

Wales se nachází v tabulce na první místě se ziskem čtyř bodů. Ze dvou zápasů jeden vyhrál a jeden remizoval. Má kladné skóre 2:1.

Kypr

Kypr se nachází v tabulce na čtvrtém místě se ziskem tří bodů. Ze dvou zápasů jeden vyhrál. Má skóre 3:3.

Dobrý večer, ještě jednou Vás vítám u dnešního utkání. Mezi sebou se utkají Wales a Kypr.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.