Itálie – Slovensko 3:1 (kon.) | Chorvatsko – Anglie 1:2 (kon.) | Německo – Ukrajina 2:0 (kon.)
Portugalsko – Nizozemsko 5:4 (kon.) | Španělsko – Srbsko 1:2 (kon.) | Island – Dánsko 1:1 (kon.)
Švédsko – Francie 4:1 (kon.)
Švédsko
4:1 (2:0)
Francie
Úterý 14.10.2014, 20:00 • Örjans Vall (Halmstad). • Kvalifikace ME U21

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera, případně dobrou noc. Na počtenou. (22:48:18)

Krásný zápas s velkou dramatickou zápletkou, která vyvrcholila na jeho úplném konci. Ve druhé půli to dlouho vypadalo, že gól neuvidíme a bude se prodlužovat, ovšem dvacet minut před koncem vstřelil třetí gól Švédů Lewicki a rozhodl o tom, že se prodlužovat nebude. V tu chvíli postupoval jeho tým, avšak tři minuty před koncem snížil Kurzawa a rázem bylo vše jinak. Definitivní slovo ale měli opět domácí, když o chvíli později vstřelil svůj druhý gól v utkání Lewicki a zajistil tak zemi tří korunek celkem nečekaný, ale na druhou stranu zcela zasloužený postup. Francie bude odjíždět hodně zklamaná a nejspíš to od tisku hodně schytá.

90+4

90+4
    Areola bude rozehrávat od brány, ale čas jeho spoluhráčům běží.

90+4
    Domácí vybojovali rohový kop a s rozehrávkou nespěchají, exekutor si ještě předtím zavazuje tkaničku.

90+3
    Kiese Thelin ranou z velké dálky málem překvapil brankáře soupeře, míč šel jen kousek nad bránu.

90+2
    Hráče hostů zastavuje ofsajd.

90+1
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Guidetti, přichází Nilsson-Lindelöf.

90
    Čtyři minuty se budou nastavovat.
    LEWICKI - 4:1

88
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné, Švédové mají znovu postup na dosah. OSCAR LEWICKI si v klidu počkal, až se k němu snese centrovaný balón a poté jej poslal k levé tyči hostující svatyně. Areola se ani nesnažil po míči skočit.

87
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Olsson, přichází Ishak.

87
    Štastný střelec hned vzápětí dostává žlutou kartu, ovšem ne za svlečený dres. K tomu vůbec nedošlo. Spíš za nějaké nemístné poznámky směrem k domácím hráčům.
    KURZAWA - 3:1

87
    Francie právě vstřelila branku!
    LAYVIN KURZAWA vrací tímto gólem postup do rukou svého týmu. Po pěkném centru jeden z jeho spoluhráčů míč ještě přetáhl na střed hrací plochy a Kurzawa už neměl problém hlavou trefit zcela prázdnou bránu.