Japonsko – Brazílie 0:4 (kon.) | Jižní Korea – Kostarika 1:3 (kon.) | Hongkong – Argentina 0:7 (kon.)
Arménie – Francie 0:3 (kon.)
Hongkong
0:7 (0:3)
Argentina
Úterý 14.10.2014, 14:00 • Hong Kong Stadium, Hong Kong • Reprezentační zápasy

Hlavní rozhodčí Nishimura ukončil přátelské utkání, ve kterém Hong Kong nestačil na Argentinu a podlehl jí 0:7. Mezi střelce se zapsal dvakrát Messi, dvakrát Higuaín, dvakrát Gaitán a jeden gól přidal Banega. Hong Kong se převážně bránil a dostával se jen do rychlých brejků, ale to opravdu jen výjimečně a navíc svého soupeře nijak vážně neohrozil. Argentina v tomto přáteláku zvítězila zaslouženě. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:01:30)

90+4

90+4
    V šanci se ocitl Di María, ale Argentina se tentokrát ze vstřelené branky neradovala, protože Di María mířil nepřesně.

90+3
    Po krátkém přerušení se pokračuje.

90
    Messi se vášnivému fanouškovi stihl podepsat.

89
    Na hrací plochu se dostal fanoušek, a tak je hra přerušena.

87
    Ve velkém vápně se k centrovanému míči snažil dostat Nägelein, ale ve vzduchu míč hlavou netrefil, a tak Marchesin zasahovat nemusel.

85
    Argentina právě vstřelila branku!
    Argentinští fanoušci se znovu radují. LIONEL MESSI dostal na levém křídle přesnou přihrávku, s míčem se dostal do pokutového území, kde obešel čtyři bránící protihráče, navedl si míč na levačku a přesnou treofu k tyči nedal domácímu brankáři šanci.

82
    Brankář Guzman udržel v prvním poločase čisté konto a jeho kolega Marchesin by ho rád následoval. Do konce utkání zbývá necelých 10 minut, tak uvidíme, jak si Marchesin povede ve zbylých minutých.

80
    Střídání v týmu Hong Kong: ze hřiště odchází Yang Huang, přichází Kwan Yee Lo.

79
    Argentina je po celou dobu utkání lepším týmem, a tak vede naprosto zaslouženě. Nicméně domácí Hong Kong se v posledních minutách snaží vstřelit branku, ale hosté se brání pozorně.

76
    V obrovské šanci se ocitl Godfred Karikari, který ze své levačky vyslal tvrdou ránu, ale ta jen těsně minula břevno.

73
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Fernando Gago, přichází Javier Mascherano.

73
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Enzo Nicolás Pérez, přichází Roberto Maximiliano Pereyra.

73
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Osvaldo Nicolas Gaitán, přichází Ángel Di María.

72
    Do vápna se s míčem dostal Messi a poté přihrál před branku, kde se ke střele z bezprostřední blízkosti dostal OSVALDO NICOLAS GAITÁN a nemýlil se.

71
    Střídání v týmu Hong Kong: ze hřiště odchází Deshuai Xu, přichází Hok Hei Lam.

66
    Útočnou akci rozjel LIONEL MESSI a také ji zakončil. Do kombinace se mu nabídl Banega, kterému MESSI přihrál a Banega mu pak balon vrátil. MESSI se dostal ke střele zhruba na penaltové značce a přesnou trefou nedal domácímu brankáři šanci.

65
    Střídání v týmu Hong Kong: ze hřiště odchází Kin Fung Cheung, přichází Kin Pong Kwok.

Lucie Rapantová

Branky: 19. Banega, 42. Higuaín (Vangioni), 44. Gaitán (Banega), 54. Higuaín (Gaitán), 66. Messi (Banega), 72. Gaitán (Messi), 85. Messi (Higuaín)

Karty:   51. Nägelein (HKG)

Hongkong: Yapp Hung Fai – Lee Chi Ho (46. Leung), Agbo Fofo Wisdom, Naegelein Andy Hannes Ling Fung, Huang Yang (80. Lo)– Xu Deshuai (71. Hok Hei Lam), Lee Wai Lim (46. Annan), Cheung Kin Fung (65. King Pong Kwok), Chan Wai Ho (C) – Godfred Karikari, Ju Yingzhi (60, Leung).
    Náhradníci: Wang Zhenpeng – Leung Kwun Chung, Lam Ka Wai, Annan Christian Kwesi, Lo Kwan Yee, Sealy Jonathan Jack, Leung Chun Pong, Wong Wai, Chan Man Fai, Kwok Kin Pong, Lam Hok Hei, Chan Siu Kwan.

Argentina: Guzman (46. Marchesin) – Roncaglia (61. Zabaleta), Otamendi, Vergini, Vangioni – Pérez (73. Pereyra), Gago (C) (73. Mascherano), Banega – Pastore (60. Messi), Higuaín, Gaitán (73. Di María).
    Náhradníci: Romero, Marchesin – Zabaleta, Di María, Messi, Agüero, Mascherano, Demichelis, Rojo, Fernandez, Lamela, Pereyra.

Rozhodčí: Nishimura – Otsuka, Tanaka