Itálie – Slovensko 3:1 (kon.) | Chorvatsko – Anglie 1:2 (kon.) | Německo – Ukrajina 2:0 (kon.)
Portugalsko – Nizozemsko 5:4 (kon.) | Španělsko – Srbsko 1:2 (kon.) | Island – Dánsko 1:1 (kon.)
Švédsko – Francie 4:1 (kon.)
Itálie
3:1 (2:0)
Slovensko
Úterý 14.10.2014, 16:00 • Giglio, Reggio Emilia (ITA) • Kvalifikace ME U21

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:00:37)

Střely celkem: Itálie 18:9 Slovensko.
    Střely na branku: Itálie 5:4 Slovensko.
    Střely mimo branku: Itálie 9:4 Slovensko.
    Zablokované střely: Itálie 4:1 Slovensko.
    Rohové kopy: Itálie 6:5 Slovensko.
    Zákroky brankářů: Itálie 3:2 Slovensko.

Na mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let, které bude v roce 2015 pořádat Česká republika, postupuje Itálie. Slováci tedy nepostupují a na hráčích to jde vidět, protože je doprovází smutné slzy.

Rozhodčí McLean dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak velmi zajímavé utkání, ve kterém Itálie porazila Slovensko, a to v poměru 3:1. Nicméně zápas byl plný emocí a zajímavých situací. Italové byli od úvodních minut aktivnější a zaslouženě v poločase vedli 2:0, to se střelecky prosadil Bernardeschi a Belotti. Slováci hráli od 34. minuty pouze v 10 hráčích, protože se Duda nechal vyloučit, ale nevzdali se a v 63. minutě snížili na 2:1, to se prosadil Lobotka. V 73. minutě se Slovensko dožadovalo pokutového kopu, ale rozhodčí po domluvě s pomezním sudím penaltu nenařídil, za co se Slováci neskutečně zlobili. V 78. minutě vyfasoval druhou žlutou kartu Zreľák a musel odejít předčasně do sprch, Slovensko tak dohrávalo pouze v devíti hráčích. Italové na svého soupeře vyvíjeli stále tlak a v 90. minutě se dočkali gólu na 3:1, vítězství totiž pojistil Longo.

90+6

90+5
    Benassi si vzal na starost rohový kop, ale rozehrál nakrátko. Nicméně Italové u míče zůstávají.

90+4
    Lási byl faulovaný, a tak Slovensko rozehrávalo, avšak míč na kopačkách příliš dlouho neudrželo a svého soupeře pustilo do brejku.

90+3
    Benassi odcentroval balon před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů se ke střele nedostal.

90+3
    Do zakončení se dostal Baselli, avšak jeho pokus byl zblokován na rohový kop.

90+1
    Dionatan Teixeira poslal svého protihráče nedovoleně k zemi a od sudího vyfasoval žlutou kartu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 5 minut.
    Samuele LONGO - 3:1

90
    Itálie právě vstřelila branku!
    Slovákům se standardní situace nepodařila, přišli o míč a Itálie vyrazila do protiútoku. Útočnou akci táhl Bernardeschi, který dovezl balon do vápna a počkal na podporu spoluhráčů. Bernardeschi poté přihrál před branku, kde se k míči dostal SAMUELE LONGO. Nicméně okamžitě proti němu vystartoval Rusov, který mu snížil úhel a potom se tam dostal ještě jeden bránící protihráč, ale LONGO si poradil zkušeně a přesnou trefou ke vzdálenější tyči pojistil vedoucí skóre.

89
    Faulovaný byl Teixeira, a tak bude Slovensko rozehrávat.

88
    Žlutou kartu vyfasoval v závěru utkání Cristiano Biraghi.
    Nepřesná střela Itálie

87
    K odraženému balonu se dostal Baselli, jenž vystřelil zpoza vápna, avšak jeho pokus byl nepřesný a stav skóre se nemění.