Mor. Budějovice – Klatovy 6:2 (kon.) | Nymburk – Bílina 4:3 (po pr.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (1:2 po s.n.) | Kolín – Pelhřimov 5:4 (po pr.) | Sokolov – Děčín 4:2 (kon.)
Vsetín – Přerov 1:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Řisuty 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Tábor 1:3 (kon.)
Trutnov – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Kobra – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Nový Jičín – Břeclav 2:4 (kon.)
HC Kobra Praha
6:2 (5:0, 1:0, 0:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 18.10.2014, 18:00 • ZS HC Kobra • 2. liga skupina Západ

54:49
    Kobra jde do tří! Roman Verbík za zdržování hry dostal dvě minuty plus osobní trest 10 minut, šel tak předčasně do šatny. Jeho trest odsedí Půlpán.

53:06
    Žďár má další přesilovku k dispozici. Novák si posedí za hákování.

50:45
    Stav hráčů se vyrovnává, Jakub Verbík také za podražení.

49:57
    A další vyloučený hráč! Martin Vítek podrazil protihráče, Kobra má další šanci navýšit náskok.

44:54
    A znovu je tu vyloučení. Domácí Martin Kocman si odsedí trest za nedovolené bránění.

34:49
    A je tady. Na trestnou za podražení odchází Novák, další šance o snížení pro Plameny.

31:29
    Přesilovka moc dlouho nevydržela, za sekání odchází Dan Kotlík.

31:22
    Pohl se vrátil na trestnou, za krosček.

29:15
    Hra byla teď hodně vyrovnaná, lítalo to takzvaně nahorů a dolů. Tomu je prozatím konec, na trestnou usedl domácí Pohl.

25:15
    Luboš Kunstmüller potřetí za večer na trestné, tentokrát za hákování.

22:35
    Michal Kaňka na trestné za nedovolenou výstroj, když si vypůjčil hokejku od soupeře a hrál tak se dvěma. Přesilovka pro Kobru. Poprvé si tak pořádně zachytá Vlach, který o přestávce vystřídal Slámu.

18:50
    Na dvě minuty za podražení jde Luděk Pilný. Další přesilovka pro Kobru.

14:42
    Tentokrát přesilovka pro hosty. Okamžitě po vhazování odchází na a dvě minuty za držení protihráče Pavel Malý.

14:08
    A hosté znovu v oslabení. Na trestné Luboš Kunstmüller.

04:54
    Znovu vyloučený hráč! Dál se bude hrát po čtyrech na každé straně. Na trestnou usedl za nedovolené bránění Aleš Padělek.

03:38
    Přesilovka bude dvojnásobná! Za hákování si půjde posedět Martin Ton.

02:42
    A teď si vyzkouší přesilovku i hosté ze Žďáru. Dvě minuty dostal domácí brankář za zdržování hry.

00:54
    A už je tu i první vyloučení. Na dvě minuty za hákování odchází na trestnou Kunstmüller. První přesilovka domácích

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 2. Evan (Slanina), 13. Jakeš (Paris, Strnad), 14. Jakeš (Kocman), 15. Jakeš, 19. Strnad (Jakeš, Paris), 24. Jakeš (Vrba) – 41. Kunstmüller (Říha, Plachý), 53. Kaňka (Gregar)

HC Kobra Praha: Bílek (Havlín) – Šteiner, Pohl, Ton (A), Evan, Verbík Jakub, Verbík Roman, Cafourek, Vrba – Čurda, Kocman, Jakeš (C), Novák, Slanina, Borovanský, Kalla, Půlpán, Malý, Strnad, Paris
    trenér: Šeba Miloslav

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (21. Vlach) – Vítek, Pleva (A), Pilný, Kolda, Smejkal – Padělek, Kaňka, Krupka, Plachý (C), Říha, Kunstmüller, Vítek, Kotlík, Man, Gregar
    trenér: Sobotka Martin