Mor. Budějovice – Klatovy 6:2 (kon.) | Nymburk – Bílina 4:3 (po pr.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (1:2 po s.n.) | Kolín – Pelhřimov 5:4 (po pr.) | Sokolov – Děčín 4:2 (kon.)
Vsetín – Přerov 1:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Řisuty 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Tábor 1:3 (kon.)
Trutnov – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Kobra – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Nový Jičín – Břeclav 2:4 (kon.)
HC Technika Brno
2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 18.10.2014, 17:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ

To je ode mě pro dnešek z Brna vše, těším se zas někdy u dalších textových přenosů. (19:20:18)

A je tady konec! Valašské Meziříčí ani bookmakeři netipovali na vítěze, natož těžko říct, zda by si na Bobry před zápasem někdo vsadil. Díky vyhraným posledním dvěma třetinám však berou dnes z Brna překvapivě tři body a ukončují tak sérii šesti porážek. Brno svou šňůru vítězných zápasu ukončuje na čísle čtyři, pátého vítězství v řadě se nedočkalo.

60:00

59:26
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Nic. Přes celé hřiště vyslal puk do prázdné brněnské brány JOZEF ŠIMEK a s největší pravděpodobností tak uzavírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Antonín Sprušil.

59:12
    Novák znovu na střídačce, všechno nebo nic.

58:51
    Ofsajd zabraňuje domácím v dalším posunu.

58:25
    Technika v plném počtu, konkrétně v šesti.

58:21
    Vyhazují ale puk na zakázané uvolnění a Josef Novák už pokukuje po střídačce. Powerplay přichází!

58:00
    Poslední dvě minuty do konce třetí třetiny, bobři mají puk na holi.

57:02
    Technika již nenechává nic náhodě ani v oslabení a žene se dopředu. Síly neubývají, ba naopak, hráči konečně sviští pořádně po ledě.

56:25
    Brňané si poslední minuty zavařují, za hákování je vyloučen Petr Štindl (TEC).

55:12
    Teď se do šance dostali pro změnu hosté, vhazuje se po Novákově levici.

54:32
    Technice se nedaří usadit se v útočném pásmu.

53:40
    Brzobohatý napálil pik přímo do Svobody, ani dorážky nebyly úspěšné.

52:50
    Technika je nažhavená, gól jí dodal potřebnou jiskru a vidinu toho, že ještě není nic ztraceno, Vytváří si více šancí, hraje nyní aktivněji.

50:48
    Technika právě vstřelila branku!
    "Už je tam!" ozývá se z hlediště. PETR JURČA snižuje na rozdíl jediného gólu a vykřesává tak pro svůj tým další jiskry naděje. Sjel si mezi kruhy, kde dostal od Pargáče přihrávku a střelou bekhendem mezi betony střílí již svůj druhý gól v zápase. Asistence: Jiří Pargáč, Ondřej Látal.

50:06
    Odpískána přihrávka rukou, vhazuje se ve středním pásmu, blíže k obranné třetině Techniky.

49:30
    Antonín Sprušil nyní ve velké šanci, objel si obránce kolem pravého kruhu, dostal se až před Nováka, přes jeho beton ale puk propasírovat nedokázal.

48:20
    Bobři se nyní usadili v útočné třetině, zatím ale pouze brázdí prostory kolem mantinelu.

Dominik Turan

Branky a nahrávky: 10. Jurča (Vrba, Látal), 51. Jurča (Pargáč, Látal) – 15. Škumát (Kundrátek, Kaluža), 37. Baroš (Kuchta), 43. David (Gulda), 60. Šimek (Sprušil)

HC Technika Brno: Novák (Chvátal) – Habrovec (C), Vrba, Štindl, Havíř, Klimeš, Odehnal – Jurča, Látal, Bustin – Brzobohatý, Benýšek, Crhák – Čtvrtníček, Zábranský, Heža.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Svoboda (Smolka) – Gulda, Mikel, Šimek, Kaluža, Valentík, Fišera, Matušenko – Baroš, Slovák, Kuchta – Sprušil, Škumát, Kundrátek – Martiník, Varga Martin, Varga David – Kysučan, Zábojník.

Rozhodčí: Pokorný – Měkýš, Otáhal