CSKA Moskva – Manchester City 2:2 (kon.) | AS Řím – Bayern 1:7 (kon.) | APOEL – PSG 0:1 (kon.)
Barcelona – Ajax 3:1 (kon.) | Schalke – Sporting 4:3 (kon.) | Chelsea – Maribor 6:0 (kon.)
BATE – Šachtar 0:7 (kon.) | Porto – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
BATE Borisov
0:7 (0:6)
FK Šachtar Doněck
Úterý 21.10.2014, 20:45 • Borisov Arena, Borisov (Bělorusko) • Liga mistrů

74
    Poslední střídání v tomto utkání, Signeviče na hrotu domácí sestavy nahrazuje Dimitrij Baga.

46
    Domácí měnili svoji jedenáctku dvakrát a také v poločase se téměř píše historie, neboť pět střídání v poločasové přestávce soutěžního zápasu na takové úrovni skutečně nepamatuji. Ze hry jsou staženi Lichtarovič s Tubićem, místo nich vběhli do hry Alexijevič a Hajdučyk.

46
    Hosté do druhého poločasu výrazně mění svoji sestavu, brazilskou trojici Douglas Costa, Fernando a Taison nahrazují jejich krajané Marlos, Fred a Bernard.

Tomáš Kohlmann

Branky: 12. Teixeira (Taison), 28. Adriano (pen.), 35. Costa (Taison), 36. Adriano (Ševčuk), 40. Adriano, 44. Adriano (Ševčuk), 82. Adriano (pen.)

Karty:   27. Černik (BAT), 80. Mladenović (BAT) – 88. Adriano (SAC)

BATE Borisov: Černik – Chaguš, Paljakow, Tubić (46. Hajdučyk), Mladenović – Lichtarovič (C) (46. Alexijevič), Jablonski – Hardzejčuk, Karnicki, M. Volodko – Signevič (74. Baga).
    Náhradníci: Saroka – Hajdučyk, Alexijevič, Pawlow, Aljachnovič, Baga, Jakovlev.

FK Šachtar Doněck: Pjatov – Srna (C), Kučer, Rakyckyj, Ševčuk – Stěpaněnko, Fernando (46. Fred) – Costa (46. Marlos), Teixeira, Taison (46. Bernard) – Adriano.
    Náhradníci: Kanibolockij – Ordec, Azevedo, Fred, Marlos, Bernard, Gladkyj.

Rozhodčí: Bebek – Petrović, Grgić (vš. Chorvatsko)