Kladno – Letňany 4:3 (3:1 po s.n.) | Vítkovice – Havířov 4:3 (po pr.) | Zlín – Vsetín 2:4 (kon.)
Jihlava – Pardubice 3:4 (kon.) | Poruba 2011 – Třinec 2:9 (kon.) | Mladá Boleslav – Písek 0:1 (0:1 po s.n.)
Liberec – Hr. Králové 6:3 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 3:2 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 8:1 (kon.)

62:09
    Hosté mají možnost rozhodnout zápas, zahrají s přesilovou hru! Za hákování je totiž vyloučen Dominik Beer (KVA).

50:34
    Další vyloučení na straně hostů, za podražení je vyloučen Tom Polák (CHM).

49:52
    Hostující trenér se rozohnil a vedl vášnivou diskuzi s rozhodčím Kostourkem. Ten nakonec udělil hostujícímu týmu dvě minuty za nesportovní chování.

49:18
    Tomáš Adámek (CHM) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

25:13
    Domácí si zahrají přesilovou hru, jelikož hosté hráli v šesti hráčích.

15:45
    Milan Davídek (KVA) v útočném pásmu zbytečně, a na dvě minuty tak oslabí svůj tým.

10:11
    Domácí si vytvořili silný tlak, který vyústil ve vyloučení Pirátů. Josef Rindoš (CHM) je poslán na trestnou lavici za hákování, za následné protesty navíc vyfasoval osobní desetiminutový trest.

05:55
    Adámek nabral na rychlosti a protáhl se až před bránu, tam byl ale faulován. Za hákování si tak dvě minuty odsedí Milan Davídek (KVA)

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 28. Prachač (Bernáth, Vodička), 36. Weinhld – 21. Lyszczarczyk (Polák), 48. Jan Svoboda (Matyáš Svoboda), rozh. náj. Lyszczarczyk

0:1   Filip Hauzr (KVA)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Vodička "A", Bernáth, Pajk, Weinhold, Beer, Vápeník, Prachař – Čejka "C", Janata "A", Trapl – Horký, Davídek, Hauzr – Pastyřík, Svoboda, Kurfürst – Prošek. Trenér: Václav Eismann
    Piráti Chomutov: Zvědělík (Khůn) – Novák, Lidák "A", Gröger, Hajič, Hlaváček, Novák, Běhula, Bukač – Svoboda M., Rindoš, Svoboda J., Jindra, Kulich, Toman, Adámek "C", Polák, Lyszczarczyk, Dejmek, Šilař, Palička

Rozhodčí: Kostourek – Havelec, Fiala