Atalanta BC – Neapol 1:1 (kon.) | Cagliari – AC Milán 1:1 (kon.) | Janov – Juventus 1:0 (kon.)
Inter – Sampdoria 1:0 (kon.) | Palermo – Chievo 1:0 (kon.) | AS Řím – Cesena 2:0 (kon.)
Turín – Parma 1:0 (kon.) | Fiorentina – Udinese 3:0 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:1 (0:0)
SSC Neapol
Středa 29.10.2014, 20:45 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Italská Serie A

To je již z dnešního utkání vše. Jsem rád, že jste s námi sledovali tento zápas. Přeji příjemný zbytek večera a někdy příště na shledanou! (22:49:21)
    Obrovská šance Callejóna
    I to se dá zahodit! Záložník Neapole José María Callejón neproměnil v dnešním utkání neskutečnou šanci.

DRŽENÍ MÍČE

Atalanta: 24 %
    Neapol: 76 %

STŘELY (NA BRÁNU)

Atalanta: 7 (2)
    Neapol: 18 (6)

Sudí naposledy foukl do píšťalky a udělal tak čáru za tímhle duelem. V 1. poločase jsme sice byli svědky početných šancí na straně hostů, ale góly začaly padat až ve 2. poločase. Nejdříve dostal fanoušky do extáze Denis a zajistil Atalantě jednogólové vedení.

Dlouho to vypadalo, že nakonec domácí budou brát výhru, avšak v závěru se podařilo Higuaínovi srovnat gólový účet. Rozhodnout mohl právě Higuaín, penaltu nakonec ale nepřetavil v branku. Konečné skóre 1:1 určitě více vyhovuje domácím, kteří s každým bodovým ziskem musí být spokojeni.

90+5

90+4
    Neapol se znovu snaží o vstřelení rozdílového gólu, tentokrát snahu zmařila špatná nahrávka vzduchem. Do konce zápasu zbývá minuta a pár sekund.

90+2
    Ve vápně se nyní děly velké věci! Po faulu v pokutovém území Atalanty si míč postavil na penaltový puntík Gonzalo Higuaín, jeho střelu k pravé tyči ovšem zneškodnil Sportiello! Tahle promarněná příležitost může hosty mrzet.

90+1
    Guglielmo Stendardo (Atalanta) nedovoleně zastavuje protihráče, zákrok oceněn žlutou kartou.

90
    Neapol využívá své poslední střídání, místo Ghoulama se na hřišti objeví Duván Zapata.

88
    Balón opět neposedně skákal šestnáctkou, tentokrát ale k žádné nebezpečné situaci před bránou nedošlo a Bergamo si další vývoj situace na hrací ploše pohlídalo.

87
    Maximiliano Moralez (Atalanta) dohrál, v závěru ho na jeho místě nahradí Carlos Carmona.
    Gonzalo HIGUAÍN - 1:1

86
    Neapol právě vstřelila branku!
    Hosté oslavují pozdní srovnání! Po rychlém přechodu do útoku se hráči v bílých trikotech usadili v pokutovém území, míč doplachtil na kopačky GONZALA HIGUAÍNA a ten se z otočky trefil nekompromisní přízemní střelou. Asistence: Lorenzo Insigne.

83
    Luca Cigarini (Atalanta) se předčasně loučí s domácím pažitem, viděl totiž druhou žlutou kartu a po jeho podražení nemůže následovat nic jiného než předčasný odchod do sprchy.

82
    Míč na kopačkách hostů. Bergamo se i nadále brání a snaží se nepouštět soupeře do větších šancí.

81
    Cabral si hlídal dráhu vysokého míče, zachoval chladnou hlavu a lapil pokus soupeře.

80
    Přichází další střídání. Del Grosso si za domácí již nezahraje, naopak na posledních 10 minut po něm převezme žezlo Boukary Dramé.