Stoke – Southampton 2:3 (kon.) | Manchester City – Newcastle 0:2 (kon.) | Tottenham – Brighton 2:0 (kon.)
Stoke City
2:3 (0:2)
Southampton FC
Středa 29.10.2014, 20:45 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglický Ligový pohár

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy nashledanou. (22:39:45)
    Pellé se stal hrdinou tohoto zajímavého utkání.

Zatímco první půle nenabídla až na dva góly Southamptonu vlastně nic, ta druhá byla jako z úplně jiného světa. Domácí dokázali sedm minut před koncem vyrovnat, jenže pak se nechal vyloučit zbytečně střídající Crouch a soupeř jeho počínání ztrestal rozhodující trefou Pellého. Ten si tak na své konto připsal dvě branky a především díky němu postoupili The Saints do čtvrtfinále Ligového poháru.

90+7

90+6
    Běží šestá minuta nastavení. Southampton se už jen brání, Stoke na soupeře i v oslabení stále tlačí.

90+5
    Stoke se i v deseti hráčích tlačí do zakončení. Jenže v první šanci na poslední chvíli zasáhl soupeř, v druhém případě Shawcross hlavičkoval jen nad.
    nepovedené nůžky Dioufa

90+3
    Asi poslední šance domácích na zvrat v utkání! Diouf se dostal po rohovém kopu k zakončení nůžkami, míč nepříjemně poskakoval a Forster ho zlikvidoval až na druhý pokus.

90+3
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Davies, přichází Cork.

90+2
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Gardos, přichází Alderweireld.

90+1
    Walters se dostal k hlavičce, jenže neusměrnil jí přesně. Stoku už moc času nezbývá.

90
    Pellé (SOT) oslavoval způsobem, které nepovolují fotbalová pravidla, a také dostává žlutou kartu.
    PELLÉ - 2:3

89
    Southampton právě vstřelil branku!
    Strhující závěr na The Britannia Stadium! Hosté využívají přesilovku ihned, jakmile Crouch odešel ze hřiště. Centr ze standardky z levé strany nedokázala domácí obrana odkopnout do bezpečí, takže se k odraženému balónu dostal GRAZIANO PELLÉ, který přesnou střelou z blízkosti možná rozhodl o postupu Saints.

88
    Dost nepříjemná zpráva pro domácí celek. Crouch (STK) předvedl další zbytečný ostrý zákrok a Mason mu během jedné minuty ukazuje červenou kartu.

87
    José Fonte (SOT) protestoval u Masona je také poprávu potrestán žlutou kartou.

87
    Crouch (STK) také dostává žlutou kartu. Zezadu trefil loktem protihráče a Mason se s ním nemazal.
    Jeden z nestranných fanoušků je nadšený z druhé půle. Pohárová utkání podle něj prý nemají jednoznačného favorita.

86
    Tyčka! Mason jí orazítkoval střelou z vápna, nicméně gól by stejně neplatil, protože domácí forvard byl v ofsajdu.