Atalanta BC – Neapol 1:1 (kon.) | Cagliari – AC Milán 1:1 (kon.) | Janov – Juventus 1:0 (kon.)
Inter – Sampdoria 1:0 (kon.) | Palermo – Chievo 1:0 (kon.) | AS Řím – Cesena 2:0 (kon.)
Turín – Parma 1:0 (kon.) | Fiorentina – Udinese 3:0 (kon.)

Fauly: 11 – 17 (22:40:56)

A je tomu skutečně tak. Ve druhém dějství se tempo hry mírně zvýšilo, ale že by to byl fotbal pohledných akcí, to se říct nedá. Turín vítězí zaslouženě, neboť v tomto poločase tlaku Parmy odolal bez potíží. Největší šanci hostí měl v 67. minutě Coda, ale ten v individuálním úniku Gilleta nepropálil. To je ode mne všechno. Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera

90+5

90+5
    Opět je kulatý nesmysl na útočné polovině domácího celku. Pravděpodobně se již nic nestane.

90+4
    Pár vteřin na to se to změnilo, když hlavičkoval Cassano z šestnáctky, ale pro jeho smůlu ne mezi tři tyče.

90+3
    Nedaří se a nedaří. Turín vysunul svůj blok před vápno a Parma si s ním absolutně neví rady.

90+2
    Taktické střídání na domácí straně. Na posledních pár minut okusí trávník Peréz, který nahradí Vivese.

90+1
    Hosté vytěžili rohový kop, jenž si vzal na starosti Ghezzal. Zmiňovaný hráč centroval k bližší tyči, ale s tím si domácí poradili.

90
    Nastavuje se pět minut! To je ještě hodně času pro Parmu.

88
    Vzápětí vedoucí celek ukořistil kulatý nesmysl do své moci a kombinuje daleko od své branky.

87
    Jeden centr za druhým směřuje do pokutového území Turína, nicméně žádný z nich není ohrožující pro svatyni domácích.

86
    Ze hrací plochy je právě stažen. Belfodil. Ten své místo přenechá pro Ghezzala.

85
    Jeden z nich přišel před malou chvíli. Quagliarella se dostal do zakončení z hranice vápna. Tvrdou střelou ale poslal balón jen vedle tyče.

84
    Teď už nemá Parma na co čekat. Musí otevřít svou obranu a vrhnout všech 10 hráčů do útoku. Turín ale může hrozit z brejků.

83
    Mino si vzal na starost rohový kop domácích. Centroval na vzdálenější tyči, avšak tam míč vyrazil pozorný Mirante.

82
    Už moc času nezbývá, ale obrana Turína je nedobytná. Domácí dnes v defenzívě předvádějí výborné výkony společně s Gilletem.