Jekatěrinburg – Jaroslavl 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – N.Novgorod 5:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Ufa 6:0 (kon.)
Jokerit – Magnitogorsk 1:4 (kon.)
Jokerit Helsinky
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
Úterý 04.11.2014, 17:30 • Hartwall-areena • KHL

58:49
    Ještě je tu jedno vyloučení. Hostující Bereglazov dostává dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

55:23
    Aaltonen se protáhl s pukem mezi dvěma obránci a jel sám na Košečkina, který vystihl jeho bekhendovou kličku a skvěle zasáhl betonem.

50:55
    V další obrovské šanci se po parádní kombinaci Jokeritu ocitl Aaltonen, který ale nedokázal zvednout kotouč a trefil jen Košečkina!

49:22
    Moses se snažil bekhendem dopravit kotouč do poloodkryté branky, ale Košečkin ještě stihl zasáhnout!

48:59
    Košečkin musel dvakrát zasahovat a napotřetí skončil puk na tyči hostující brány!

48:48
    Velký tlak Jokeritu před Košečkinovou bránou!

48:08
    Přesilovka pro Jokerit. Vladislav Kameněv (MET) – 2 minuty za hákování.
    Jan KOVÁŘ - 1:4

46:57
    Metallurg právě vstřelil branku!
    V době, kdy hlasatel už oznamoval Toddův návrat na led, si s pukem od mantinelu vybruslil JAN KOVÁŘ, který pak povedenou střelou zápěstím propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Denis Platonov, Danis Zaripov.

44:51
    Jenže Todd si pomohl nedovoleně a po přerušení hry odchází na trestnou, kde si odsedí dvě minuty za hákování.

42:15
    Hahl si nabruslil od mantinelu do mezikruží, odkud dobře vypálil do horního rohu brány, ale Košečkin stihl zasáhnout lapačkou!

33:32
    Jokerit vyhrál vhazování v útočném pásmu a vzápětí přišla Gundersonova střela od modré, po níž puk skončil na tyči Košečkinovy brány!

33:13
    Jokerit těží ze své současné herní převahy a zahraje si další přesilovou hru. Denis Platonov (MET) – 2 minuty za nedovolené bránění.
    Linus OMARK - 1:3

31:44
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Domácí rychle odpovídají! Steve Moses nabil na střelu LINUSI OMARKOVI, který povedenou ranou z první propálil Košečkina. Asistence: Steve Moses.
    Jan KOVÁŘ - 0:3

30:15
    Magnitogorsk využívá po přesilovou hru! Na konci pěkné kombinace našel Zaripov přihrávkou napříč útočným pásmem volného JANA KOVÁŘE, který zevnitř levého kruhu mířil přesně do šibenice horního rohu Karlssonovy brány. Asistence: Danis Zaripov, Chris Lee.

29:15
    První přesilovka hostů. Jere Karalahti (JOK) – 2 minuty za sekání.

27:04
    Po dobré útočné akci domácích přerušuje hru Košečkin a bude se vylučovat na straně hostů. Oskar Osala (MET) – 2 minuty za hákování.

22:20
    Jaroslav Chabarov (MET) – 2 minuty za držen protihráče.
    Viktor ANTIPIN - 0:2

17:45
    Zdálo se, že Karlsson má puk pod lapačkou, jenže jeden z hráčů Metallurgu ho ještě dokázal vyšťouchnout a ke kotouči se následně u mantinelu dostal Zaripov, který parádní přihrávkou našel na druhé straně úplně volného VIKTORA ANTIPINA, který zblízka propasíroval puk za Karlssona. Asistence: Danis Zaripov, Jan Kovář.
    Chris LEE - 0:1

14:57
    Hosté vybojovali kotouč v útočném pásmu a od mantinelu si podél modré vybruslil CHRIS LEE, který povedenou střelou nad beton překonává Karlssona. Asistence: Danis Zaripov, Jevgenij Birjukov.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 32. Omark (Moses) – 15. Lee (Zaripov, Birjukov), 18. Antipin (Zaripov, Kovář), 31. Kovář (Zaripov, Lee), 47. Kovář (Platonov, Zaripov)

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Gunderson, Lajunen – Ohtamaa, Karalahti – Väänänen, Todd – Huhtala, Kapanen, Aaltonen – Ben-Amor, McLean, Sallinen – Omark, Koukal, Moses – Mäki, Hahl, Rita
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Birjukov, Antipin – Chabarov, Lee – Batyršin, Bereglazov – Potěchin, Těreščenko – Osala, Kovář, Zaripov – Platonov, Brent, Grigorenko – Kosov, Kameněv, Jakucenja – Pare, Junkov, Timkin

Rozhodčí: Eduard Odins, Jurij Tsyplakov – Alexandr Sadovnikov, Alexandr Zacharenkov